Рідина для обробки порізів (ран)

Хіт продажу

120.00грн

Хіт продажу

95.00грн

Хіт продажу

95.00грн

Хіт продажу

70.00грн

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Рідина для обробки порізів (ран)

Навіть фахівець, який має багаторічний досвід роботи над красою манікюру, може помилятися. Пошкодження шкіри, що обрамляє ніготь, може залежати і від самої клієнтки. Якщо капіляри розташовані надто близько до шкіри, небагато кровотечі не уникнути. Нехай поріз і незначний його потрібно негайно обробити. На першому місці має бути занепокоєння здоров'ям клієнтки. Саме тому під рукою завжди слід тримати професійні дезінфікуючі препарати (a). Кровоспинна рідина для манікюру – відповідний допоміжний засіб. Вона застосовується, якщо пошкоджено кутикулу. Засоби виконують кілька функцій:

  • Припинення кровотечі.
  • Зняття болю.
  • Стимуляція відновлення шкіри.

Потрібно купити кровоспинну рідину Засіб чудово підходить для салонних майстрів, а також для тих, хто займається nail-дизайном вдома. Важливо відповідально підійти до вибору товару. Вирішальними є такі критерії:

  • Обсяг і матеріал ємності.
  • Наявність дозатора.
  • /li>
  • Термін придатності.
  • Вартість. допомагають не лише подбати про самопочуття клієнтки, а й не зіпсувати її враження про сеанс. Наявність рідини на робочому столі фахівця нігтьового сервісу говорить про високий професіоналізм. Можливість обробити рану показує кваліфікацію майстра і дає зрозуміти: йому важливо, щоб клієнтка не була розчарована невеликою похибкою послуги, що надається. Про це свідчать численні позитивні відгуки. Антисептик має велику популярність в Україні. Вражаючі властивості формули підтверджені регулярним застосуванням в студіях нігтьового дизайну. Аналогічні магазини хоч і пропонують товар, але не можуть здивувати прийнятними цінами. Дивлячись на ситуацію українського ринку, найвигідніше купити кровоспинну рідину у нашому інтернет-магазині CactusNails. 

    Якщо, ознайомившись з нашим асортиментом, ви не зможете визначитися з вибором, наш консультант прийде на допомогу. У телефонному режимі він розкаже характеристики продукції, дасть пораду щодо використання і відповість на питання, що у вас виникли. Зробивши замовлення онлайн, ви заощадите час, а ми будемо раді відправити посилку в будь-яку точку країни!