Воскоплави

530.00грн

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Воскоплави

В останнім часом видалення небажаних волосків за допомогою спеціального складу (ваксинг, воскова депіляція) популярна не тільки у жінок, але і у чоловіків. Бездоганно гладке тіло – один із модних трендів, тому процедура ваксингу значно вдосконалена. Розроблено різні види депіляційного воску, спеціальні пристрої для його нанесення. Зроблено все, щоб процедура була якомога менш болісною. Воскоплави - Це надійні помічники сучасних майстрів. Вони допомагають швидко нагрівати різні види воску: гранульований або банковий. Природно, прилади для домашнього та професійного використання різняться. Об'єм їх становить 0,4-0,8 л. Такий пристрій забезпечує теплий віск у потрібному обсязі. Такий варіант зручний для косметичного салону. Наносять віск за допомогою спеціальних шпателів. Для домашнього застосування підходять воскоплави касетного типу, що дозволяють працювати з невеликими обсягами матеріалу. Розплавлений віск попадає на спеціальний пристрій (касету), за допомогою якого наноситься на поверхню тіла тонким шаром. Особливо зручний для домашнього використання готовий набір з касетним воскоплавом. Комбінована модель поєднує переваги баночного та касетного пристроїв. Подвійні воскоплави - Найпрактичніший варіант. Купити комбінований воскоплав є доцільним для професійного застосування. Однак, він має найвищу вартість. Дуже зручні моделі банкових воскоплавів з регулюванням температури. Це дуже корисна опція. Для видалення волосків на різних ділянках тіла використовують віск із різними режимами плавлення. Для майстрів-початківців корисно запам'ятати таке правило з використання різних видів воску.

  • ;https://cactusnails.org/vse-dlya-depilyatsii/teplyy-vosk/">Теплий віск — використовується на руках та ногах.

    Купити воскоплав у Києві

    На сайті інтернет-магазину нашої компанії представлені воскоплави для шугарингу та ваксингу різних конструкцій. Переваги покупки в нашому магазині.

    • Невисока вартість продукції. Якщо підписатися на розсилку сайту, можна купувати по-справжньому дешеві акційні товари. У каталозі інтернет-магазину представлені лише брендові товари. Ризик купити неякісну підробку відсутня. Відповідність товарів міжнародним стандартам підтверджена сертифікаційними документами.
    • Багатий вибір товарів. , компетентні консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання щодо вибору воскоплаву для шугарінгу.