Засоби до та після депіляції

Засоби до та після депіляції

Призначення продукції до та після депіляції - зведення до мінімуму дискомфортних відчуттів під час проведення процедури та після неї. Є кілька варіантів: лосьйони після шугарінгу, гелі або спеціальне косметичне молочко. Конкретний вибір залежить від стану та індивідуальних особливостей шкіри. Використовувати одночасно всі засоби для депіляції не слід. Спеціальні засоби зменшують ймовірність пошкодження шкірних покривів, перешкоджають вростанню волосся, живлять шкіру. . Використовувані на цьому етапі косметичні засоби покликані розв'язувати такі завдання. /li>

 • Підсушування епітеліального шару.
 • Знезараження та знеболювання.
 • Депіляція так чи інакше пов'язана з навіть дуже незначним. У цьому випадку добре допомагають спеціальні креми після депіляції з евкаліптовою та лавандовою ефірними маслами, заспокійливі гелі та лосьйони з ефектом охолодження. Креми з ромашковим екстрактом допомагають зняти запалення. Використання таких засобів дозволяє добре перенести всі складності депіляції навіть людям зі шкірою підвищеної чутливості. До складу заспокійливих гелів і лосьйонів входять знезаражувальні засоби, пом'якшувальні речовини і вітамінні добавки. Масло після депіляції: переваги спеціальний крем. На відміну від останнього, олії більш рідкі та прозорі. Є велика кількість ароматів. Після застосування залишається ніжний та приємний запах. Деякі препарати містять речовини, що уповільнюють зростання нового волосся. Ефект від процедури видалення небажаної рослинності продовжується на кілька тижнів.

  Спеціальні креми, що перешкоджають вростанню волосся, дозволяють запобігти цій неприємності. Фруктові кислоти, що входять до складу цих засобів, мають м'який відлущувальний ефект. При цьому відбувається правильне зростання нового волоска. Профілактикою фолікуліту служать алантоїн з пантенолом. Де купити засоби після депіляції? Де придбати засоби після депіляції? ви зможете на сайті нашого інтернет-магазину. Ось переваги наших пропозицій.

  • Ціни на креми та лосьйони після шугарінгу нижчі, ніж у конкурентів. Крім того, компанія регулярно проводить акції та розпродажі. Не може бути, щоб ви не знайшли засіб, що ідеально підходить вам.
  • Тільки фірмова сертифікована продукція. Імовірність придбати підробку дорівнює нулю.
  • Доставка по Україні.
  • Зручна оплата. ваше замовлення на масло, крем або гель після депіляції буде виконано з рекордною швидкістю!

  У цій категорії немає товарів