Все для депіляції - воскова депіляція

Оберіть підкатегорію
Хіт продажу

40.00грн

Хіт продажу

50.00грн

Хіт продажу

65.00грн

530.00грн

65.00грн

Хіт продажу

65.00грн

25.00грн

Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)

Все для депіляції - воскова депіляція

Депіляція із застосуванням спеціального воску – одна з найбільш затребуваних процедур у салонах. Ефект від воскової депіляції зберігається протягом кількох тижнів. Перевага перед таким способом видалення волосся, як шугаринг, — у меншому дискомфорті та можливості обробки великих ділянок тіла Больовий поріг знижується за рахунок того, що процедура проводиться дуже швидко. У нашому інтернет-магазині ви можете купити все для депіляції.

Техніка процедури видалення волосся< Професійні майстри використовують такі види вакс. У ванночках (наносяться за допомогою спеціальних шпателів). Цей віск використовують для видалення волосся під пахвами або в зоні бікіні.
  • Він ідеально підходить для обробки великих ділянок. Перший етап - це підготувати все для воскової депіляції і розігріти ваксу. Для цього застосовують так-звані воскоплави. У крайньому випадку можна розігріти віск і в мікрохвильовій печі. Тонкість полягає в тому, що віск потрібно розм'якшити, але не перегріти до високих температур (це загрожує опіками). Майстер наносить засіб у напрямку росту волосків, а потім накладає зверху текстильну смужку. Протягом кількох секунд віск проникає до основи волосків, і тоді майстер різко видаляє смужку разом з небажаною рослинністю.< Києві, дізнайтеся, в чому перевага цієї маніпуляції. Порівняно з іншими способами процедура воскової депіляції відносно комфортна. До того ж ефект зберігається ще майже на місяць. До переваг методу також ставляться. Висока швидкість процедури. Тому, на відміну від того ж шугарінга, є можливість обробити великі ділянки тіла. Ефект тримається до 1 місяця. Конкретна тривалість періоду між депіляціями залежить від типу волосся і швидкості його зростання. Порівняно зі збриванням волосся, ефект від воску в 10 разів довше. Відсутність порізів і подряпин на шкірі. А, значить, немає ризику занесення інфекції.
  • Мінімальна болючість за рахунок того, що майстер видаляє волоски дуже швидко.< Крім того, вони стають набагато світлішими і тоншими. Це тим, що з видаленні волосся з корінням функція фолікул порушується. Поступово можна домогтися того, що нове волосся взагалі перестане рости. Простота виконання процедури. Текстура воску така, що він дозволяє позбавитися від волосків на важкодоступних ділянках, що не завжди вдається з бритвою. допомагають позбутися не лише зайвої рослинності, а й дозволяє повністю відмовитися від бритви. Крім того, видаляються не тільки волоски, а й верхній шар шкіри, що омертвів. Таким чином, паралельно виконуються дві косметичні процедури: депіляція і м'який пілінг.

    все для воскової депіляції. Холодний віск – це готові смужки видалення волосся. Користуватися ними досить просто, але без певного тренування ефект не завжди виходить добрим. Професіонали, найчастіше, користуються гарячим або теплим воском.< віск бажано використовувати у великих зонах. Наносить та видаляти його дуже просто. В асортименті продукції від провідних косметичних компаній – засоби із гіпоалергенним складом. Є спеціальні вакси для видалення жорстких волосків. За бажанням, можна вибрати формули, що доглядають з шоколадом, фруктовими ароматами, різними видами олій. /">Гарячий віск застосовують на найчутливіших ділянках, на обличчі, у зоні бікіні або пахвових западинах. Майстер потроху наносить віск та видаляє волоски. За рахунок високої температури відбувається розпарювання шкіри, тому видалення волосся не таке болісне. Як і теплі воски, гарячі склади збагачені корисними речовинами і тому додатково надають вплив на шкіру. Експериментувати з гарячим воском в домашніх умовах не слід, оскільки його температура досягає 60 градусів. < ви зможете на сайті нашого онлайнового магазину. Приваблива політика цін, сертифікована продукція від найкращих світових компаній, відмінний асортимент та швидке виконання заявок – все для депіляції воском в інтернет-магазині – для вас!