Апельсинові палички

Хіт продажу

30.00грн

Хіт продажу

55.00грн

Хіт продажу
Хіт продажу

55.00грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

Апельсинові палички


Апельсинові палички для манікюру – традиційний інструмент, потрібний для догляду за нігтями. Їх використовують професіонали та домашні майстри. Наш інтернет-магазин пропонує підібрати вироби, які відповідають усім вашим потребам. Деревина відрізняється м'якою, щільною структурою. Саме тому палички не ламаються та не розшаровуються під час процедур. Вони не травмують оброблювані області, мінімізується ймовірність утворення задирок. Доведено, що деревина апельсина має антисептичні властивості. Крім того, її високе вологопоглинання унеможливлює дезінфекцію. Це виключає ймовірність повторного використання палички.

Виробники пропонують купити апельсинові палички для нігтів різних видів:

  • довжиною – від 9 до 18 см; li>
  • товщиною – 3-5 мм;
  • з напиленням різних кольорів – виконує естетичну роль.

У продаж надходять упаковки з різною кількістю паличок. Невеликі - зручні для домашніх майстрів, великі - дозволяють заощадити. Вона використовується на різних етапах процедури. З її допомогою легко:

  • відсунути кутикулу при виконанні необрізного манікюру – при цьому ймовірність порвати кутикулу або залишити подряпини на нігті мінімальна. Вона не доставить дискомфорту навіть у зоні з підвищеною чутливістю; очистити внутрішню поверхню нігтьової пластини; видалити ороговілі клітини кутикули після їх розм'якшення спеціальних
  • декорувати пластину – за допомогою палички можна нанести дрібний декор (стрази, блискітки). Деякі майстри використовують гострий край при розписі. Активно застосовуються апельсинові палички при нарощуванні нігтів. Вони потрібні для накладання біогеля і акрилу, наклейки типсів. Також з їх допомогою просто видаляти розм'якшені покриття. Де вигідно придбати апельсинові палички Хочете купити апельсинові палички для нігтів вигідно? Придивіться до нашого асортименту та цін. Ми зібрали різноманітні пропозиції для вас. Замовлення завжди можна доповнити іншими інструментами та матеріалами з каталогу.

    Зробити покупки ще вигідніше дозволяють наші акції. Щоб клієнтам не доводилося довго чекати, ми налагодили оперативну доставку Києвом та відправку Україною. Чекаємо на ваші замовлення.