Базові та фінішні покриття Kodi Professional

Хіт продажу

380.00грн

400.00грн

200.00грн

Хіт продажу

250.00грн

Хіт продажу

135.00грн

235.00грн

280.00грн

210.00грн

200.00грн

Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)

Базові та фінішні покриття Kodi Professional

Манікюр за допомогою гель-лаку – актуальне дизайнерське рішення сучасної б'юті-індустрії. Стильним і повноцінним його роблять не декоративні елементи у вигляді блискіток і малюнків, а закріплювальні і базові покриття для манікюру Kodi Professional. Тільки з цими різновидами покриття nail-дизайн має сенс. В Україні товари популярні, оскільки:

  • Не мають неприємного запаху.
  • Мають компоненти, що покращують структуру нігтя.
  • Захищають нігтьову пластину від механічних пошкоджень.

База служить ланкою, що надійно скріплює гель-лак з поверхнею нігтя. Фінішні покриття для нігтів Kodi Professional випускаються для закріплення результату та мають прийнятну ціну. Завдяки їх використанню нігті виглядають ефектніше. Манікюр, покритий топом, тримається протягом двох-трьох тижнів. Він має текстуру, що органічно завершує загальну композицію, створену майстром. манікюру Kodi Professional, потрібно привести нігті до належного стану. Важливо надати їм форму, яку просить клієнт, і усунути нерівності. Доповнить цю задачу і саме базове покриття &bt;. Воно швидко сушиться в лампі, на це йде лише одна хвилина. Основа потрібна для зміцнення нігтьової пластини. Також вона служить допоміжною поверхнею, по якій простіше наносити гель. Потім слід етап нанесення кольорового покриття. Ви ще не маєте достатнього досвіду для того, щоб самостійно розподіляти обсяги складових манікюру? Тоді потрібно запам'ятати: що тонший шар гель-лаку, то акуратніше виглядатимуть нігті. Більшість майстрів Києва дотримуються правил нанесення декількох шарів. Іноді достатньо двох. У поодиноких випадках потрібні три шари. Кожен з них слід сушити в ультрафіолетовий лід лампі пару хвилин. Коли вирішите використовувати фінішні покриття для нігтів Kodi Professional, перевірте, чи немає вад. При необхідності усуньте їх до того, як застосувати топ.

Покриття для гель-лаків Kodi Professional< потрібно наносити тонким шаром. Після покриття гелю, обов'язково профарбуйте торець нігтя. Ще пару хвилин сушіння, зняття липкого шару, зволоження кутикули олією - і манікюр готовий! шукати покриття для гель-лаків Kodi Professional у торгових центрах. Ми пропонуємо зробити вигідне придбання тут та зараз. Роблячи замовлення в CactusNails, ви заощаджуєте свої кошти та час. Найкраща вартість, об'єктивні відгуки, швидке оформлення – сприятливі умови для здійснення замовлення!