Купити гель-лак для манікюру

Оберіть підкатегорію
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу

90.00грн

Хіт продажу

90.00грн

Хіт продажу

90.00грн

Хіт продажу

90.00грн

Хіт продажу

90.00грн

Хіт продажу

90.00грн

Хіт продажу

90.00грн

Хіт продажу

120.00грн

Хіт продажу

120.00грн

Показано з 1 по 15 із 903 (всього сторінок: 61)

Купити гель-лак для манікюру

За бажання зробити так, щоб нігті виглядали стильно і бездоганно, не уявляє жодних труднощів. До недавнього часу манікюр, виконаний у домашніх умовах, був довговічним. Однак, на зміну слабким покриттям із звичайних лаків прийшов шелак. Основна особливість купівлі гель-лаків в тому, що покриття тримається на нігтях 2-3 тижні, в залежності від конкретних умов експлуатації. найпопулярніших послуг у салонах краси. Можна виконувати цю процедуру і в домашніх умовах за наявності необхідних навичок, інструментів та обладнання. Всі гель-лаки в Україні являють собою полімери з пористою, «дихаючою» структурою. Їхні переваги наступні. Таким чином, ви заощаджуєте на матеріалах для манікюру або на відвідуваннях салонів краси. Адже найкращі лаки тримаються близько п'яти днів. Простота нанесення. При мінімальному тренуванні нігті виходять практично бездоганні. Різноманітність відтінкової палітри гель-лаків /b; в інтернет-магазині Тепер манікюр «за настроєм» або під конкретний одяг з мрії перетворився на реальність. екологічно безпечна формула Всі гель-лаки від провідних виробників не тільки не ушкоджують нігтьову пластину, а й містять речовини, корисні для живих тканин. У складі шелаків немає токсичних компонентів, наприклад, формальдегіду. Цим вони вигідно відрізняються від звичних нігтьових покриттів.

  • Захист нігтів від механічних впливів і слабоагресивних середовищ.
  • спеціальні лампи. Можна використовувати ультрафіолетовий прилад або ЛЕД-лампу. < інтернет-магазині, ознайомтеся з правилами його виконання. Манікюр з шелаком передбачає такі дії. Вилучіть кутикули, з попереднім їх розм'якшенням за допомогою теплої ванночки. нігтям бажану форму.

  • Відшліфуйте нігтьову пластину бафом, особливо ретельно проробляючи ділянки по кутах і біля основи нігтя. Користуватися при цьому пилкою не можна, навіть якщо у неї мінімальна абразивність.
  • Обробіть ніготь серветкою або ваткою, змоченою в знежирювальному розчині.
  • Нанесіть базу. Вона є основою для декоративного лаку. Покривайте ніготь тонким шаром, не забуваючи при цьому запечатати краї. Покладіть нігті під лампу для полімеризації. Час підсушування становить для світлодіодних ламп 0,5 хвилини, для УФ-обладнання – 2 хвилини. Важливо точно дотримуватися часу. Якщо перетримати покриття, воно вийде занадто тендітним. Нанесіть на ніготь декоративне покриття потрібного відтінку тонким шаром. При попаданні шелаку на шкіру видаліть його, скориставшись апельсиновою паличкою. Надішліть нігті під лампу для просушування. Другий шар повинен бути дещо товщим за перший. Він також підсушується. Не можна забувати про запечатування торця нігтя і його бічних виступаючих частин.
  • Як уникнути типових помилок

    Купити гель-лак в магазині Києва< недостатньо. Важливо знати тонкощі застосування. Манікюр з гель-лаком відрізняється міцністю лише при неухильному дотриманні технологій. Ряд типових помилок, які допускають майстри-початківці, скорочує термін служби покриття. До них відносяться. Надзвичайне захоплення вимочуванням нігтів. Зайва вологість призводить до того, що покриття тримається гірше. Якщо нігтьові пластини перезволожені, не забудьте обробити їх дегідратом. Грайно зрозумілий інтерфейс сайту. Вибір продукції за каталогом гель-лаків займає лічені хвилини.