Палітри для лаків та гель-лаків

Палітри для лаків та гель-лаків

Палітри лаків для нігтів – функціональний аксесуар, який повинен бути у кожного досвідченого майстра. Вони здатні виконувати одночасно кілька функцій. У нашому інтернет-магазині легко купити палітру для гель лаку, яка буде відповідати всім запитам клієнта. кінцевого результату. Щоб полегшити клієнту вибір найбільш відповідного рішення, використовується палітра кольорів. Це може бути професійне вироби від виробника або візуалізація наявних у майстра відтінків. У рекламних цілях досвідчений фахівець також може створити зразки можливих дизайнів, поєднання кольорів і малюнків. Це стане демонстрацією його професіоналізму, дозволить клієнту швидше визначитися з бажаним результатом.

Вона дозволяє зручно поєднати кілька основних кольорів для отримання оригінального відтінку. Таким аксесуаром часто користуються майстри, що працюють у техніці художнього розпису. Палітри для лаків: види та особливості Палітри лаків для нігтів виготовляються з якісних прозорих,. Це обумовлює хороші показники міцності і можливість домогтися реалістичного відтворення кольору. У деяких випадках допускається повторне нанесення декоративного складу. Виділяють основні види палітр: прямокутні або квадратні дисплеї – полімерні смужки з прикріпленими по краю « . Для перенесення застосовуються компактні двохрівневі моделі на ланцюжку. У великих салонах можуть використовуватися вироби на підставках;

  • веера – типси кріпляться на окремі, скріплені кільцем смужки. Палітра для лаків віяло купити яку воліють багато майстрів не займає багато місця і дозволяє демонструвати велику кількість варіантів; На основі типси кріпляться у вигляді пелюсток. Ласкаво просимо до нас. У каталозі представлені професійні палітри для нанесення різних видів лаків. При цьому ціни на них більш ніж демократичні. Кожна позиція супроводжується описом і яскравими фото. Також у нас можна ознайомитись з відгуками користувачів. Часто це допомагає зробити остаточний вибір.

    Ми гарантуємо відмінний сервіс та швидку доставку по Києву чи Україні.

  • У цій категорії немає товарів