Стерилізатори та очищувачі

Хіт продажу
Хіт продажу
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Стерилізатори та очищувачі

Нейл-майстри України знають: якісні інструменти – це ще не запорука успіху. Важливо те, як вони застосовуються та як потім обробляються. Непродезінфікований прилад може коштувати здоров'я вашому клієнту. Саме тому важливо придбати стерилізатор для інструментів. Це невелике обладнання, від якого залежить так багато:

  • Безпека клієнта.
  • Упевненість у вашій кваліфікації.
  • практика у сфері nail-арту.

Стерилізатор для манікюрних інструментів – невід'ємна частина процесу роботи над манікюром. Своєчасна обробка – добрий вибір. Іноді у Києві клієнти просять проводити стерилізацію інструментарію у їхній присутності. Це право, яке потрібно поважати. кожен майстер. Який стерилізатор краще для манікюрних інструментів підібрати, якщо ви хочете проводити обробку максимально швидко і плануєте витратити мінімум коштів? Відповідь на це питання допоможе дати класифікація спеціалізованого обладнання:

  • Кульковий стерилізатор. Також називається кварцовим. Придатний як для кабінетних, так і для домашніх умов. Знезаражує інструменти термовпливом. 250 градусів – ефективне оброблення сухим способом. Швидко гріється і стоїть недорого. Нагрівається до температури 260 градусів за Цельсієм. Не допускає корозії металевих інструментів.
  • Ультрафіолетовий стерилізатор. Не псує матеріали. Зношені лампи легко змінюються на нові. Ідеально підходить для інструментів, до яких не можна застосовувати обробку високими температурами. Ультразвуковий стерилізатор. < Потрібний для деталей інструментів. Високоефективний і відрізняється кращою оперативністю обробки.

;/h2>

Наш інтернет-магазин – відповідне місце для здійснення покупки. Тут прийнятна цінова політика. Гідний вибір обладнання говорить про те, що ми дбаємо про ваш комфорт та цінуємо час ваших клієнтів. Кожен товар, розміщений у категорії, відповідає сучасним міжнародним стандартам якості. Будьте певні: це зручна у використанні компактна техніка, яка спростить догляд інструментарію. Читайте відгуки та дзвоніть нам для отримання додаткової інформації. Будемо раді допомогти!