Мономери

Мономери

Мономером (ліквідом) називають рідину, яка, змішуючись з акриловим порошком, сприяє затвердінню акрилу. Застосування мономерів полегшує нанесення матеріалу. Пластифікатори у складі мономеру сприяють підвищенню міцності та пластичності нігтів. Акрилова технологія передбачає використання спеціальної лід лампи для манікюру. Цим вона відрізняється від гелевої методики. Матеріали, що використовуються для нарощування, застигають від взаємодії мономеру та пудри. Купити мономер для нігтів зручно, оскільки можна заощадити на покупці лампи.

Як правильно вибрати мономер

за швидкістю затвердіння акрилової суміші. Для майстрів-початківців доцільніше вибрати рідину, яка застигає повільніше. Можна, не поспішаючи, сформувати ідеальний ніготь і використовувати декоративні елементи. Мономери, що характеризуються середнім показником швидкості затвердіння, часто використовують у професійних салонах. Такі склади відрізняються високою міцністю з'єднання нігтьової пластини зі штучним покриттям. Ліквіди, що застигають дуже швидко, - вибір кваліфікованих професіоналів. Манікюр виходить стильним і довговічним, але робота з цим матеріалом вимагає значних професійних навичок і високої швидкості роботи. Перед тим, як купити в Києві мономер для нарощування нігтів звертати увагу і на такі фактори. Якщо ліквід досить міцний, то манікюр виходить стійким до зносу та утворення сколів. Для клієнтів з особливою чутливістю до чутливості до запахам можна використовувати матеріали, позбавлені аромату.

  • Якщо клієнтка віддає перевагу французькому манікюру, бажано користуватися спеціальними мономерами, що підкреслюють білі краї нігтів. відсутність у складі мономеру сполук, здатних нашкодити здоров'ю. Де придбати мономер для нігтів Зробити замовлення на якісний ліквід від кращих світових фірм-виробників ви зможете в нашому інтернет-магазині . Фото та вичерпні описи дозволять вам швидко та безпомилково зробити потрібний вибір. Для вас - помірні ціни та розкішний вибір сертифікованих товарів!
  • У цій категорії немає товарів