Акрил-гель Kira Nails

235.00грн

235.00грн

235.00грн

235.00грн

235.00грн

389.00грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Акрил-гель Kira Nails

Полігель, що виробляється компанією Kira Nails, вважається одним із найбільш затребуваних в Україні. У матеріалу особливий склад, в якому гармонійно поєдналися компоненти, характерні для акрилу та гелю окремо. Але полігель від Kira Nails значно кращий за матеріали, що передували йому. Він відрізняється такими особливостями, як:


Легкість використання.

Міцність.< p>Еластичність.

Здатність не вигоряти від сонячного світла.

Відсутність неприємного запаху.

Засіб не викликає. Це одна з найбільш вагомих причин, чому професіонали користуються продукцією. Турбота про комфорт, хороше самопочуття клієнтки і повне задоволення результатом манікюру - понад усе. Для чого використовується полігель від Kira Nails? після того, як нанесений на нігті та висушений в ультрафіолетовій лампі. Вишукане сяйво – одна з причин, чому багато клієнток салонів Києва вважають за краще не прикрашати нігті додатковим покриттям. Ще одна вигідна якість матеріалу – самовирівнювання. Майстер наносить рідину, а вона легко поширюється поверхнею нігтя, не розтікаючись. Продукт є універсальним. Ідеально підходить для:


Нігтьового моделювання.

Нарощування.

< нігтьової пластини.

Відновлення довжини.

Такий мікс можливостей при невисокій вартості робить матеріал одним з кращих на ринку нашої країни. Нігті, дизайн яких створений за допомогою цього матеріалу, виглядають максимально природно. Головними перевагами є відсутність печіння під час полімеризації в лампі, а також мінімальний обсяг липкого шару. Акрил-гель Kira Nails – готова сировина. Його не потрібно попередньо із чимось замішувати. Просто майстру потрібно тільки видавити з тюбика кульку, що відповідає довжині нігтя, і почати роботу. «  Кіра Нейлс»

Торгові майданчики пропонують різні ціни на полігелі. Нерідко цінова політика сайтів не відповідає реальній вартості продукції. Наш інтернет магазин прагне надавати покупцям товари за прийнятними цінами. Тут ви можете вибрати топові відтінки Acryl Gel "Kira Nails" для нігтів, а також почитати відгуки інших покупців. Чекаємо на ваше замовлення!