Базові та фінішні покриття Nail Apex

Оберіть підкатегорію

250.00грн

Хіт продажу

140.00грн

140.00грн

Хіт продажу

250.00грн

250.00грн

250.00грн

250.00грн

250.00грн

200.00грн

390.00грн

250.00грн

Хіт продажу

390.00грн

250.00грн

Хіт продажу

250.00грн

Показано з 1 по 15 із 42 (всього сторінок: 3)

Базові та фінішні покриття Nail Apex

Завдяки  марці Nail Apex манікюр стає ефектнішим. Головна перевага продукції в тому, що лакове покриття перетворюється на невразливе. Воно здатне протистояти різним зовнішнім факторам та механічному впливу. Якщо використовують базові покриття для манікюру Nail Apex, декоративний лак носиться протягом декількох тижнів. Топове покриття посилює обраний відтінок гель-лаку, а також надає впевненості в тому, що він виглядатиме чудово. < Apex У Києві можна зустріти велику різноманітність продукції відомої фірми. Сьогодні українському споживачеві доступні всі розробки, створені у США. До них належать:


Стандартна база. Випускається в літражі 6 та 12 мл. Характеризується в'язкістю середнього ступеня. Прозорий лак, що має липкий шар.


Top Coat. Захищає ніготь від зовнішнього впливу, не вимагає видалення дисперсного шару.


< ;p>Головна особливість – дивовижний матовий ефект. Покриття стає схожим на оксамит.


Top Strong. насичений блиск.


Top Rubber. Унікальні покриття для гель-лаків Nail Apex, що світяться в темноті, що світяться в темноті.


Top Thermo. 

Мрія дівчат, що стежать за nail-трендами. Лак змінює колір, залежно від температури. Оригінальний вибір для довготривалого носіння. Як заощадити на купівлі бази і фінішу Nail Apex Продукція популярність в Україні за унікальні властивості, прийнятну вартість та різноманітність. Базові та фінішні покриття для нігтів Nail Apex хороші тим, що їх можна наносити тонким шаром і при цьому отримати щільне зносостійке покриття. Воно швидко сушиться і виглядає естетично навіть після пари тижнів носіння. Покриття для гель-лаків FOX - товари, які можна купити недорого. Це дозволяє наш інтернет-магазин CactusNails. Прийнятні ціни, інформативні відгуки, безкоштовна консультація – ми пропонуємо все необхідне для вигідної покупки!