Насадки для фрезера (фрези)

Оберіть підкатегорію
Хіт продажу
Хіт продажу
Показано з 1 по 15 із 94 (всього сторінок: 7)

Насадки для фрезера (фрези)

В даний час спеціальна апаратура для обробки нігтів та шкіри пальців дуже затребувана. Ще нещодавно подібні прилади можна було побачити лише у спеціалізованих салонах. На сьогоднішній день апаратний манікюр у домашніх умовах – досить поширене явище. Користуватись спеціальною манікюрною машинкою зовсім не складно. Набути необхідних навичок можна, якщо вивчити покрокові майстер-класи. Крім фрезера, для проведення манікюрних процедур необхідний комплект насадок-фрез, кожна з яких має свою сферу використання. такі матеріали.

  • Метал. Існують також кремнієво-карбідні (комбіновані) насадки на фрезер для апаратного манікюру. Керамічні фрези, як правило, великі і досить жорсткі. Їх застосовують для роботи з потовщеними нігтями, загрубілою шкірою, мозолями, твердою сильно вираженою кутикулою. кутикули. Як і керамічні вироби, алмазні фрези розрізняються за ступенем абразивності. Для виготовлення металевих насадок для апаратного педикюру і манікюру застосовують високоміцну медичну сталь та інші тверді сплави. Відрізняються вони формою насічок. Вироби з хрестоподібними насічками призначені для видалення огрубілих частинок шкіри, з прямими - для коригування конфігурації нігтів. Комбіновані фрези. Це недорогі ковпачки для одноразового використання. Їх застосовують як домашні майстри, так і професіонали.

    Фрези для манікюру: класифікація за формою

    • Циліндричні фрези універсальні. Їх використовують для коригування форми нігтя, обробки бічних шкірних валиків, видалення верхніх шарів шелаку та інших видів покриттів, як насадки для апаратного педикюру. < Застосовують для вирівнювання нігтя, шліфування невеликих мозолів на руках.
    • Це фреза у вигляді циліндра з високим ступенем зернистості. Підходить для корекції форми нігтів при значній товщині пластини, шліфування ділянок з огрубілою шкірою. < Вирівнюють нігтьову поверхню з незначними вадами, легко видаляють птеригій.
    • З їх допомогою виконують чистове шліфування поверхні нігтя. Де купити фрези для манікюру Замовити насадки на фрезер для зняття гель-лаку апаратного манікюру за прийнятними цінами ви зможете на нашому онлайн-магазині. Підписавшись на розсилку новин ресурсу, ви зможете купувати продукцію від кращих фірм-виробників зовсім не дорого.