Теплий віск

Теплий віск

Для боротьби з небажаною рослинністю на тілі існує кілька різних засобів: від звичайного голитися до таких сучасних методик, як фотоепіляція. Видалення волосків теплим складом має велику популярність. Поряд із гарячим воском для депіляції, його використовують професіонали. Підходить теплий віск та для домашнього застосування. Це зовсім не дорого, а ефект зберігається кілька тижнів. Для приведення в робочий стан склад розігрівають до температури від 40 до. 45 градусів. Засіб, як правило, продається у спеціальних касетах-картриджах, іноді – у банках. Розігрівають засіб у спеціальному пристрої — воскоплаве - або на водяній бані. Теплий віск підходить для обробки великих поверхонь живота, спини, рук або ніг. Для видалення волосся на обличчі та в області бікіні бажано скористатися теплим воском для депіляції.

Як і будь-яка медична маніпуляція, воскова депіляція, або ваксинг, має ряд протипоказань. Гіперчутливість до компонентів складу. Високий боле /li>

 • Пошкодження шкірних покривів.
 • Варикоз.
 • Цукровий діабет. Перед початком процедури слід прийняти ванну, а потім за допомогою скрабу видалити відмерлі частинки шкіри. Оптимальна довжина волосків на оброблюваній ділянці становить від 2 до 3 мм. Подальший порядок дій такий.

  1. Очищення шкіри та її знежирення спеціальним засобом (гель, лосьйон) до епіляції. картриджах) або на водяній бані (теплий віск у банках). Нанесення складу на оброблювану ділянку тонким шаром вздовж росту волосся. Після такої підготовки. на шкіру накладають спеціальний папір і швидко відриваю його. Всі дії повторюють, доки вся область не буде очищена від волосся. Щоб зменшити дискомфорт після депіляції, використовують спеціальні засоби після депіляції із знезаражуючим та протизапальним ефектом. Протягом кількох днів не слід засмагати та приймати банні засоби. Бажано користуватися спеціальними заспокійливими косметичними засобами. Поради фахівця з використання

   Якщо волосся жорстке, його слід відростити приблизно до 0,5 см. Для продовження ефекту від процедури слід користуватися спеціальними засобами для уповільнення. Використання кремів і лосьйонів після депіляції дозволяє мінімізувати дискомфортні. Де купити теплий віск у Києві? & lt; p>Хочете придбати теплий віск від кращих компаній-виробників? Завітайте до нашого інтернет-магазину. Нашу компанію відрізняють.

   • Лояльна політика цін. Купити гарячий віск або будь-який інший косметичний засіб за низькою вартістю - це реально! < Вся продукція представлена на сайті, пройшла клінічні випробування. Це підтверджено спеціальними документами. Ми реалізуємо тільки брендову продукцію (наприклад, теплий віск Veet).
   • Багатий асортимент продукції. li>

   Ви можете скористатися професійною консультаційною підтримкою фахівців.

 • У цій категорії немає товарів