Кусачки

795.00грн

Хіт продажу

795.00грн

835.00грн

415.00грн

395.00грн

575.00грн

575.00грн

415.00грн

415.00грн

Хіт продажу

415.00грн

765.00грн

575.00грн

795.00грн

575.00грн

Показано з 1 по 15 із 17 (всього сторінок: 2)

Кусачки

Купити кусачки для манікюру радимо лише у перевіреного продавця та відомого бренду. Наприклад, Сталек. Виробник робить інструмент із високоякісного металу. Виріб йде з гострим заводським заточуванням. Ріжуча поверхня кусачок настільки високої якості, що піддається повторному заточуванню при інтенсивному використанні. По зовнішнім виглядом інструмент нагадує маленькі щипчики з гострою кромкою. Злегка вигнутий край дозволяє видаляти огрубілі частинки шкіри у важкодоступних ділянках нігтьового валика. Інструмент прибирає також частинки мозолів, натоптишів, роблячи процес манікюру і педикюру максимально швидким і комфортним для клієнта. На що звернути увагу перед тим як купити манікюрні кусачки Головний критерій - рівень заточування. Ідеальна ручна. Такий інструмент вже продається заточеним і готовим до використання. Не менш значуща характеристика - довжина ножів. Консультанти інтернет-магазину Cactus допоможуть підібрати ідеальний інструмент для різних клієнтів і типу нігтів. Якщо інструмент підбираєте для індивідуального використання тільки для себе, то орієнтуйтеся на щільність своїх нігтів, ширину і глибину нігтьового валика. Якщо кусачки купуються для проведення манікюру та педикюру різним клієнтам у салоні, то необхідно кілька номерів та варіантів. Асортимент інтернет-магазину Cactus дозволить це зробити за пару хвилин.

Які є типи кусачок? ;для обрізання нігтьової пластини. Відкушування кусачками попереджає розшаровування пластини. Інструментом зручно прибирати відламані шматочки нігтьової пластини; для педикюру. Це більш важкий варіант із товстими ручками та масивним лезом. Більш вигнута конструкція зручна для видалення загрубілої шкіри; для кутикули. Найлегші кусачки з тонкою ріжучою кромкою - ідеальний варіант. Вони дозволяють одним рухом прибрати надлишки кутикули після розпарювання або апаратної обробки.

Де купити професійні кусачки для нігтів?

Новичку та гуру манікюру рекомендуємо купувати інструменти в інтернет-магазині Cactus. На сайті бьюті товарів:

  • зручна навігація. Майстри манікюру та педикюру крім інструменту в одному замовленні можуть купити матеріали для нарощування, декору поверхні, стерилізації та антисептики; Вартість матеріалів настільки демократична, що за один раз можна замовити кілька наборів кусачок для різного застосування; першокласний сервіс для клієнтів у Києві та в Україні.

Відгуки майстрів та власників магазинів б'юті товарів свідчать, що менеджери сайту оперативно реагують на будь-які запити клієнтів. Консультанти можуть підказати точну дату доставки чи нового завезення. Тому покупка кусачок в інтернет-магазині Cactus не тільки приємна, а й вигідна для клієнтів.