Препарати для дезінфекції рук та шкіри

Хіт продажу

275.00грн

Хіт продажу

40.00грн

Хіт продажу

95.00грн

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Препарати для дезінфекції рук та шкіри

Засоби для дезінфекції рук в Україні користуються стабільним попитом серед майстрів та новачків. Саме від якості обробки шкірного покриву залежить безпека та здоров'я клієнта та майстра. Навіть використання одноразових рукавичок без попередньої обробки антисептиком не гарантує гігієнічність процедури.
При найменшому порізі шкірного покриву вони потрапляють у ранку, активно розмножуються, викликаючи дерматологічні та соматичні вірусні та грибкові хвороби. Навіть за цілісності шкіри при відмові від антисептика патологічна мікрофлора швидко переноситься на руки клієнта, на стерильні інструменти, матеріали та робочу поверхню. А за допомогою пилососу для манікюру або сушіння швидко поширюється по кабінету. Тому всім майстрам радимо купити Антисептик для рук і постійно його використовувати. Важливо, щоб засіб не лише захищав від збудників хвороб, а й був швидкодіючим. За 30 секунд після нанесення та розподілу по шкірі повністю знищувало патологічну мікрофлору.< На що звернути увагу перед тим, як купити антисептик для рук? Менеджери інтернет-магазину Cactus радять при виборі дезінфікуючих засобів для рук увага на:

  • бренди. Варто рідину для дезінфекції рук купити лише відомого виробника. Наприклад, Стериліум, Кутасепт Ф та інші. Щоб максимально відповідати всім характеристикам, замовляйте матеріал у перевірених місцях. Наприклад, на сайті інтернет-магазину Cactus. Так ви уникнете фальсифікату і отримаєте якісний продукт за демократичною вартістю;/lt;/li>
  • Професіонали, які щодня працюють із клієнтами, ідеально вивчили робочі характеристики будь-якого антисептика, його витрату. Тому можуть вказати на ідеальний засіб, в якому ніхто не розчарується; & lt; Антисептик для рук повинен добре обробляти руки і нігті - ідеально з хірургічної та гігієнічної точки зору. Він має пролонгований антибактеріальний, антигрибковий і антивірусний ефект. Обробка рук клієнта і майстра за допомогою антисептика вбиває збудники туберкульозу, віруси гепатиту та СНІДу, ротавіруси. В Україні та Києві таку рідину для дезінфекції рук купити можна на сайті Cactus. /p>

    Переваги замовлення антисептика для рук в Cactus

    Інтернет-магазин Cactus пропонує всім клієнтам зручну доставку замовлення по Києву та Україні. Демократичні ціни і багатий асортимент дозволяють за один раз повністю укомплектувати манікюрний або педикюрний кабінет. У будь-яких проблемних ситуаціях вони прийдуть на допомогу, оптовим покупцям запропонують вигідні умови.