Набори для депіляції

Набори для депіляції

Набір для депіляції - Це чудовий подарунок для жінки, яка стежить за собою і намагається бути красивою. Крім того, це спосіб заощадити свій час. Витратники та аксесуари, необхідні для процедури видалення небажаної рослинності, вже зібрані в комплект. По-перше, немає необхідності купувати кожен засіб окремо. По-друге, жінка, яка тільки освоює мистецтво видалення волосся, може не знати, які аксесуари та розхідники для депіляції потрібно мати під рукою.

Наш інтернет-магазин пропонує комплекти для воскової депіляції: від найпростіших, бюджетних, призначених для домашнього використання, до професійних, більш дорогих.< /p>

Особливості вибору

Фактори, що впливають на покупку певного набору для депіляції воском.

 • Частота проведення процедури.
 • Густота волосяного покриву.
 • Базовий набір< включає такі предмети.

  1. Віск (теплий і касетний).
  2. Воскоплави: касетний і баночний. .
  3. Паперові смужки для видалення воску.
  4. Косметичні засоби, які використовуються для підготовки шкіри до процедури і після видалення волосся (тальк, креми, гелі тощо). ).

  Видаляти волосся на ногах простіше, ніж, наприклад, у зоні бікіні або пахвової западині. Тому найраціональніше купити набір для депіляції з гарячим або теплим воском. Заспокійливі лосьйони навряд чи знадобляться. Чи потрібний воскоплав — вирішувати вам. При нечастих процедурах можна розігріти віск у мікрохвильовій печі. Для видалення волосків зі шкіри застосовують стрипси або спеціальні паперові смуги. Віск в касетах - це більш зручний варіант для домашнього використання. Набір, крім касет, включає спеціальний пристрій для доведення воску до необхідної температури. Наносять склад на шкіру тією ж касетою. Знімають нанесений віск паперовою смужкою в протилежному напрямку росту волосся. Для чутливої зони потрібні гелі або лосьйони з заспокійливим ефектом.

  Комплекти для воскової депіляції: переваги< Готовий набір має меншу ціну, ніж аксесуари та розхідники, придбані окремо. Спрацьовує принцип «оптом дешевше». Всі компоненти підібрані так, що ідеально поєднуються між собою. Наприклад, лосьйон має оптимальну ефективність після застосування певного виду воску. Воскоплав ідеально підходить для касети або ємності. На сайті нашого інтернет-магазину представлена тільки високоякісна продукція від кращих компаній-виробників. Прийнятні ціни, одні з найнижчих, відмінное обслуговування, доставка по Україні — все це вигідно відрізняє нас. Продукція, представлена в каталозі, має лише позитивні відгуки. При необхідності, ви можете розраховувати на безкоштовну консультацію компетентного фахівця.

  У цій категорії немає товарів