Шовк для ремонту нігтів

Шовк для ремонту нігтів

Шовк для ремонту нігтів – натуральний тканий матеріал, який дозволяє швидко та ефективно виконати ремонт нігтьової пластини. Він тримається тривалий час і добре поєднується з різними видами лаків. Інтернет-магазин CactusNails пропонує професіоналам та домашнім майстрам вигідно купити шовк для ремонту нігтів.
< ручок. Однак пластини досить крихкі і можуть ламатися. Провідні виробники матеріалів для манікюру пропонують скористатися спеціальними засобами. Для тимчасової реставрації можна купити шовк для нігтів купити. До його складу входять волокна мікрофібри. При висиханні утворюється полімерне покриття, яке запобігає подальшому руйнуванню. Тканний матеріал затребуваний при необхідності радикальних процедур. Він застосовується: для усунення пошкоджень, фіксації відламаного шматочка на вільному краї нігтьової пластини;

 • за наявності тріщин по центру нігтьового ложа.
 • Також допускається використання шовку для зміцнення тонких, ламких пластин.< h2>

  Тканинний шовк реалізується у вигляді рулончиків або окремих листів. Перед початком роботи вирізається шматок необхідних розмірів та форми. Також готуються додаткові матеріали для ремонту нігтів. Процедуру умовно розбивають на етапи:

  • акуратне вирівнювання пошкодженого місця пилкою або бафом; li>нанесення біоскладу, клеї та закріплення тканини;
  • після висихання проводиться шліфування місця кріплення шовку.

  Таке покриття зберігається до 7 днів. При необхідності процедура повторюється.

  Переваги покупок у нашому магазині

  Шукайте якісні матеріали для ремонту нігтів? Придивіться до наших пропозицій. У каталозі представлені різні види шовку. Ми безпосередньо співпрацюємо з провідними виробниками галузі, що гарантує високу якість товарів за привабливою ціною. На сторінках сайту представлена повна інформація про кожен шовк для ремонту. Також можна ознайомитись з відгуками користувачів. Зробіть замовлення прямо зараз. Ми організуємо оперативну доставку придбаних товарів Києвом або Україною. Залишились питання? Чекаємо на ваш дзвінок.

  У цій категорії немає товарів