Базові та фінішні покриття F.O.X

Оберіть підкатегорію

175.00грн

170.00грн

Хіт продажу

90.00грн

190.00грн

110.00грн

175.00грн

Хіт продажу

100.00грн

190.00грн

Хіт продажу

330.00грн

175.00грн

385.00грн

190.00грн

170.00грн

Показано з 1 по 15 із 46 (всього сторінок: 4)

Базові та фінішні покриття F.O.X

Завдяки американській марці FOX манікюр стає ефектнішим. Головна перевага продукції в тому, що лакове покриття перетворюється на невразливе. Воно здатне протистояти різним зовнішнім факторам та механічному впливу. Якщо використовуються базові покриття для манікюру FOX, декоративний лак носиться протягом декількох тижнів. Топове покриття посилює вибраний відтінок гель-лаку, а також надає впевненості в тому, що він виглядатиме чудово.

У Києві можна зустріти велику різноманітність продукції відомої фірми. Сьогодні українському споживачеві доступні всі розробки, створені у США. До них належать:

 • Стандартна база. Випускається в літражі 6 та 12 мл. Характеризується в'язкістю середнього ступеня. Прозорий лак, що має липкий шар. & lt; / li & gt; Відрізняється високим ступенем в'язкості, еластичністю, здатністю зміцнювати ніготь.< Отримала свою назву завдяки ефекту волокон, які ніби огортають нігтьову пластину, зміцнюючи її. Це найбільш підходящий вибір для нігтів, позбавлений природної сили. Вартість кожного товару є прийнятною. Саме тому продукцію має закупити кожен нігтьовий майстер, який вважає себе професіоналом. Існують такі варіанти засобів:

  Top Coat.  ;/p>

  Гарантує яскравий блиск, утворює липкий шар і може самостійно вирівнюватися. ;

  Захищає ніготь від зовнішнього впливу, не вимагає видалення дисперсного шару.

  Головна особливість – дивовижний матовий ефект. Покриття стає схожим на оксамит.

  Top Strong. 

  ;/p>

  Top Rubber.&&t; Top Neon. 

  Унікальні покриття для гель-лаків FOX, що світяться в темряві.
  < p>

  Мрія дівчат, що стежать за nail-трендами. Лак змінює колір, залежно від температури. Оригінальний вибір для довготривалого носіння. Як зекономити на купівлі бази та фінішу FOX? Продукція набула масштабної популярності в Україні за унікальні властивості, прийнятну. Базові та фінішні покриття для нігтів FOX хороші тим, що їх можна наносити тонким шаром і при цьому отримати щільне стійке до зносу покриття. Воно швидко сушиться і виглядає естетично навіть після пари тижнів носіння. Покриття для гель-лаків FOX - Товари, які можна купити недорого. Це дозволяє наш інтернет-магазин CactusNails. Прийнятні ціни, інформативні відгуки, безкоштовна консультація – ми пропонуємо все необхідне для вигідної покупки!