Манікюрні набори

Манікюрні набори

Судячи з відгуків, манікюрний набір — один з найбільш продаваних товарів у б'юті індустрії. Також комплекс з кусачок, ножиць та інших аксесуарів купують як подарунок жінкам будь-якого віку. Якщо виникла необхідність купити манікюрний набір професійний, то краще визначитися, для чого саме він потрібен. Залежно від виду обробки нігтьового ложа і валика в комплект для манікюру і педикюру входить від 3-4 предметів до 20 аксесуарів для роботи в салоні. Набір вибирають для виконання певного виду манікюру. Він буває:

 • класичним;
 • чоловічим;
 • професійним;
 • < ;
 • художнім.
ножиці манікюрні;
 • ножиці для обрізання кутикули;
 • пилочка для нігтів. Дуже популярні зараз варіанти із одноразовим змінним покриттям. При клієнті на основу пилки наклеюється абразив, після сеансу знімається. Для домашнього користування частіше купують скляні палички; & lt; Пушер або шабер необхідний для відсунення кутикули, видалення ороговілої шкіри біля валика; & lt; / li & gt; & lt; li & gt; ;h2>Де можна купити манікюрні набори в Києві

  Інструментами для манікюру майстер користується щодня. Від якості ножиць та кусачок залежить швидкість виконання манікюру та педикюру, кінцевий результат та задоволеність клієнтки. Запорука всього цього набори із медичної сталі із заточуванням. Є варіанти із заточеним тонким краєм полотна. Імениті бренди використовують алмазне заточування. Це гарантує гостроту полотна, легкість при обрізанні нігтя, кутикули або ороговілої шкіри, довговічність аксесуарів. Найвідоміший бренд - Сталекс. Для майстрів Києва та України радимо придбати манікюрні набори сталекс на сайті інтернет-магазині Cactus. Сервіс зручний:

  • величезним асортиментом. Тут реально купити готовий набір або сформувати свій залежно від виду робіт та рівня навантаження. Зручна навігація підкаже, щоб ви нічого не забули замовити. Якщо потрібної позиції немає в наявності, то завжди можна зв'язатися з менеджерами для уточнення дати постачання; демократичні ціни. Інтернет-магазин Cactus робить все, щоб вартість інструментів не вдарила по кишені майстрів манікюру. Тому пропонує вигідні акції, цікаві пропозиції. Щоб не втратити сайт інтернет-магазину Cactus, радимо його додати в закладки в інтернет-браузері. Тепер ідеальне місце для покупок товарів для бьюті індустрії завжди буде з вами.

 • У цій категорії немає товарів