Педикюрні пилки та терки для ніг

Хіт продажу
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Педикюрні пилки та терки для ніг

Мати ідеально гладкі, рівні п'ятки без тріщин і натоптишів – ваша найзаповітніша мрія? Для цього доведеться регулярно стежити за станом шкіри, регулярно знімаючи шар ороговілих клітин. Зробити це механічним способом допоможе правильно підібрана терка для ніг, придбати яку за привабливою вартістю можна у нашому каталозі.

Залежно від конструкції пилки для педикюру діляться на:

  1. одно- та двосторонні;
  2. плоскі, вигнуті та роликові. Простий варіант – пластикова основа, на яку наклеєні абразивні матеріали різної жорсткості. Забезпечити грубе відлущування допоможуть вироби з нержавіючої сталі, які можна дезінфікувати та стерилізувати.

    Продукція підбирається за кількістю Грит – це основний показник жорсткості. Для усунення огрубілостей та натоптишів підійдуть моделі від 180 Грит і вище. Для фінішного шліфування та полірування вам знадобиться пилка для п'ят у 100 Грит. Вона допоможе зробити шкіру ідеально рівною, ніжною та шовковистою. Ще одним важливим параметром терок вважають площу робочої поверхні. За допомогою великої пилки можна зняти відмерлу шкіру в кілька рухів, зате тонка тертка стане в нагоді для обробки важкодоступних ділянок (під пальцями, по краю стопи і т.п.).