Аксесуари для парафінотерапії

Аксесуари для парафінотерапії

Парафінотерапія – ефективна за результатом та проста по проведенню оздоровча процедура. З її допомогою можна швидко повернути шкірі гладкість, позбутися сухості та тріщин. Це особливо актуально в зимовий час, коли шкіра страждає від негативного впливу низьких температур та холодного вітру. Готувати ванни з парафіну можна самостійно в домашніх умовах. Потрібно лише купити відповідні аксесуари для парафінотерапії. Процедуру можна проводити в профілактичних цілях. Але крім того вона рекомендована при таких проблемах шкіри:

  • сухість;
  • /li>
  • сліди пост-акне або пігментні плями;
  • нездоровий колір обличчя.

суглобів, як артрит та артроз. Розігріта до потрібної температури речовина усуває біль, розслаблює суглоби, покращує рухливість.< продаються в аптеках та спеціалізованих магазинах. Зверніть увагу, що для приготування ванн не можна використовувати парафін зі звичайних свічок. Підходить тільки високоякісна речовина, гіпоалергенна та без хімічних добавок.

Купити все необхідне для проведення процедури ви можете у нашому інтернет-магазині. Перейдіть до тематичного розділу каталогу та виберіть аксесуари для парафінотерапії у зручному для вас вигляді. Наприклад, рукавиці для парафінотерапії продаються у складі набору, а також окремо. Це стосується і всіх інших інструментів і косметики. Придбати товари ви можете в роздріб або оптом. За всіма подробицями звертайтеся до наших менеджерів – вони дадуть відповідь на всі ваші запитання! b> розрізняються за своєю комплектацією. Їх вартість та кількість одиниць у комплекті безпосередньо залежать від виробника. Також відіграє призначення набору – наприклад, одні призначені для парафінотерапії для рук, інші – для обличчя, треті – для ніг. А бувають універсальні комплекти - ціни на них вище, зате їх можна використовувати для будь-якої ділянки шкіри. Але, як правило, в стандартну упаковку входять такі інструменти і косметика

  • нагрівач з ємністю для плавлення парафіну;
  • шпатель і кисть для нанесення розігрітого засобу; та/або рукавиці для парафінотерапії;
  • спреї для очищення інструментів після процедури;
  • жирні креми для тіла.

;Хочете замовити засоби для парафінотерапії в Києві? Звертайтесь до нас! Заходьте в каталог, вибирайте необхідні товари, додавайте їх у кошик і оформлюйте заявку. Точну ціну та термін доставки вам назве менеджер за погодженням деталей замовлення. Будемо раді бачити вас серед постійних клієнтів!

У цій категорії немає товарів