Гель лаки Elise Braun 7 мл Купити гель-лак Elise Braun в Україні, Києві - CactusNails.org

Гель лаки Elise Braun 7 мл Купити гель-лак Elise Braun в Україні, Києві - CactusNails.org

Гель-лаки Elise Braun "України, Києві - CactusNails.org"

Купити Гель-лак Elise Braun для нігтів

< . У складі шелаку немає речовин, що негативно впливають на природний ніготь. Тому можна сміливо користуватися лаком, не побоюючись розшаровування нігтів. Завдяки гелевій основі, немає необхідності в спилюванні пластини. Швидке висихання під спеціальною лампою. Для світлодіодних ламп це 30 секунд, для ультрафіолетової техніки - 2 хвилини. Гель-лаки FOX для нігтів зберігають привабливий вигляд протягом 2 тижнів, не утворюючи сколів і не призводить до розтріскування. При необхідності, покриття дуже легко видаляється, без найменших зусиль. ;p>Зручність використання. Шелаки розфасовані у невеликі флакони з пензликами. Флакончик поміщається навіть у наймініатюрнішу косметичку.

Прийнятна ціна гель-лаків Фокс в Україні.

Обширна палітра відтінків — понад 150 кольорів. Це дає можливість створювати різні види манікюру: від однотонного повсякденного до найскладніших шедеврів нейл-арту. ;/p>

Френч - бездоганний французький манікюр в рекордно короткий час. для радісного, сонячного іміджу.

Осінь-зима — найбагатша пастельна палітра, співзвучна прохолодній погоді.< . 

Гель-лаки Elise Braun: купити в Україні

Наш інтернет-магазин пропонує найширший спектр цих незвичайних лаків. Навряд ви не зможете йти в каталозі те, що вам потрібно. У вас є унікальна можливість урізноманітнити власну колекцію декоративної косметики при мінімальних витратах. Підпишіться на розсилку сайту, і ви будете в курсі всіх акцій і розпродажів, а, значить, зможете купувати по-справжньому дешеві товари. Можлива доставка. Все, що потрібно від вас, щоб купити гель-лак Elise Braun — це вибрати за каталогом товари відповідно до своїх смакових уподобань.

У цій категорії немає товарів