Лопатки для манікюру

175.00грн

Хіт продажу

205.00грн

Хіт продажу
Хіт продажу

225.00грн

Показано з 1 по 14 із 14 (всього сторінок: 1)

Лопатки для манікюру

Лопатки для манікюру та педикюру — одні з найпопулярніших інструментів для обробки нігтьового валика при манікюрі та педикюрі. Навіть апаратна обробка не замінить цього аксесуара. Він необхідний і в роботі майстра, і для простої жінки, яка приводить свої руки в порядок самостійно. У спеціалізованих магазинах магнітні лопатки для манікюру можуть ще називатися пушерами. Це слово пішло від агл. "push" - Натискати, відштовхувати. Нерідко зустрічається назва шабер, яка походить від слова “скребти, видаляти”

вільного краю нігтьової пластини і в районі нігтьової лунки; & lt; / li & gt; & lt; li & gt; ul>

Залежно від форми лопатки діляться на:

  • пушери. Класичні варіанти з мигдалеподібною формою; & lt; / li & gt; Більш вузькі варіанти для чищення ділянки в районі вільного краю нігтя на ногах; спис - найвужча варіація лопатки. Незамінна при гігієнічному та медичному педикюрі, при роботі з нігтем, що вростає, або піднігтьовими натоптишами; & lt; / li & gt; & lt; li & gt; Найгостріша лопатка. Загострений край допомагає відокремити шкіру, що орогіла, після розпарювання. На що звернути увагу перед тим як купити пушер для нігтів. замовлення звернути увагу на:

    • форму. Форма інструменту для манікюру може відрізнятись у різних виробників. Бувають універсальні двосторонні варіанти. Вони підходять для домашнього вжитку. Для майстрів манікюру, які працюють із потоком клієнтів, зручніше працювати з класичним варіантом, коли один кінець робітник, другий — зручна ручка, яка не ковзає по рукавичках. Універсальними вважаються пушери овальної (мигдалеподібної) форми. Вони підходять для обробки нігтьової пластини та нігтьового ложа більшості клієнтів, мають багато позитивних відгуків. Купити манікюрну лопатку такого типу можна в інтернет-магазині Cactus;/li/gt; Класичними вважаються металеві пушери. Але є чимало дерев'яних (з апельсина). Натуральні варіанти вважаються одноразовими оскільки якісно простерилізувати дерев'яний інструмент неможливо; Майстер манікюру вибирає габарити пушера під свою руку. Стандартна довжина інструменту - від 11 до 15 см; & lt; / li & gt; & lt; li & gt; Лопатка має скошений край із гострою кромкою для відділення огрубілої шкіри. Радимо лопатку для нігтів в Україні купувати з ручним заточенням. Вона більш довговічна і зручна. Де купити лопатку для манікюру В інтернет-магазині Cactus широкий асортимент лопаток і пушерів. На сайті є одно- та двосторонні варіанти, з вузькою або широкою ріжучою кромкою. Демократичні ціни роблять шопінг приємним. Якісне обслуговування менеджерів допоможе зробити замовлення новачкові та досвідченому майстру. Для оптових покупців магазин постійно пропонує вигідні ціни та акційні позиції. Крім інструментів також пропонує купити дезінфікуючі засоби та прилади для обробки рук та манікюрних лопаток. <