Україні, Києві - CactusNails.org

Оберіть підкатегорію
Хіт продажу

160.00грн

160.00грн

185.00грн

160.00грн

180.00грн

185.00грн

185.00грн

160.00грн

160.00грн

160.00грн

160.00грн

Показано з 1 по 15 із 119 (всього сторінок: 8)

Україні, Києві - CactusNails.org

За бажання зробити так, щоб нігті виглядали стильно і бездоганно, не уявляє жодних труднощів. До недавнього часу манікюр, виконаний у домашніх умовах, був довговічним. Однак, на зміну слабким покриттям із звичайних лаків прийшов шелак. Основна особливість покупки гель-лаків у тому, що покриття тримається на нігтях 2-3 тижні, залежно від конкретних умов експлуатації. Манікюр з нанесенням шелаку - одна з найбільш затребуваних послуг в салонах краси. Можна виконувати цю процедуру і в домашніх умовах за наявності необхідних навичок, інструментів та обладнання. Всі гель-лаки в Україні є полімерами з пористою, «дихаючою» структурою. Їхні переваги такі.

Довговічність покриття. Таким чином, ви заощаджуєте на матеріалах для манікюру або на відвідуваннях салонів краси. Адже найкращі лаки тримаються близько п'яти днів.

Простота нанесення. При мінімальному тренуванні нігті виходять практично бездоганні.

Розмаїття відтінкової палітри гель-лаків в інтернет-магазині. Тепер манікюр «за настроєм» чи під конкретний одяг із мрії перетворився на реальність.

Хороше вирівнювання нігтьової пластини, що дозволяє відмовитися від використання типсів для нарощування.

Гіпоалергенна, екологічно безпечна формула. Всі гель-лаки від провідних виробників не тільки не пошкоджують нігтьову пластину, а й містять речовини, корисні для живих тканин. У складі шелаків немає токсичних компонентів, наприклад, формальдегіду. Цим вони вигідно відрізняються від звичних нігтьових покриттів.

Захист нігтів від механічних впливів і слабоагресивних середовищ. Ще одна особливість шелаку - це полімеризація за допомогою спеціальної лампи. Можна використовувати ультрафіолетовий прилад або ЛЄД-лампу.

Техніка використання

Перш ніж купити гель-лаки для нігтів в інтернет-магазині, ознайомтеся з правилами його виконання. Манікюр із шелаком передбачає такі дії.

Видалите кутикули, з попереднім їх розм'якшенням за допомогою теплої ванни.

Виконайте гігієнічний манікюр, надайте нігтям бажану форму.

Відшліфуйте нігтьову пластину бафом, особливо ретельно проробляючи ділянки по кутах і біля основи нігтя. Користуватися при цьому пилкою не можна, навіть якщо вона має мінімальну абразивність.

Обробіть ніготь серветкою або ваткою, змоченою в знежирювальному розчині.

Нанесіть базу. Вона є основою для декоративного лаку. Покривайте ніготь тонким шаром, не забуваючи при цьому запечатати краї. Покладіть нігті під лампу для полімеризації. Час підсушування становить для світлодіодних ламп 0,5 хвилини, для УФ-обладнання – 2 хвилини. Важливо точно дотримуватися часу. Якщо перетримати покриття, воно вийде надто крихким.

Нанесіть на ніготь декоративне покриття потрібного відтінку тонким шаром. При попаданні шелаку на шкіру видаліть його, скориставшись апельсиновою паличкою. Надішліть нігті під лампу для просушування. Другий шар повинен бути дещо товщим за перший. Він також підсушується. Не можна забувати про запечатування торця нігтя та його бічних виступаючих частин.

Покрийте ніготь шаром ТОПу і помістіть його під лампу для підсушування.

Видалить липкий шар, скориставшись спеціальним складом.

Як уникнути типових помилок

Купити гель-лак в магазині Києва недостатньо. Важливо знати тонкощі застосування. Манікюр з гель-лаком відрізняється міцністю лише при неухильному дотриманні технологій. Ряд типових помилок, які допускають майстри-початківці, скорочує термін служби покриття. До них належать.

Надмірне захоплення вимочуванням нігтів. Зайва вологість призводить до того, що покриття тримається гірше. Якщо нігтьові пластини перезволожені, не забудьте обробити їх дегідратом.

Погана обробка кутикули. Іноді це призводить до проникнення повітря під покриття та відшарування шелаку.

Недостатня кількість обезжирювача, що використовується.

Нанесення лаку надто товстим шаром. Це призводить до неповної його полімеризації, отже, велика ймовірність ушкодження.

Нехтування запечатуванням торця і виступаючих кутів нігтя. Це суттєво зменшує термін носіння манікюру.

Невикористання ТОПового покриття. Саме воно є захистом для стилю декоративного лаку.

Неправильне видалення шелаку з нігтьової пластини. Спилювання лаку часто веде до пошкодження природного нігтя. Набагато правильніше користуватися спеціальною рідиною.

Дотримуйтесь нескладних правил нанесення, і манікюр буде бездоганним

Як купити гель-лак через інтернет

Замовити шелаки від різних компаній- ви зможете на сайті нашого інтернет-магазину. До переваг покупок у нашій компанії належать.

Щодо невисокі ціни на продукцію. Беручи участь в акції, ви зможете купити гель-лак в Україні ще дешевшим.

Фірмова якість товарів, без ризику придбати контрафактний продукт.

Відмінний асортимент.

Грайно зрозумілий інтерфейс сайту. Вибір продукції за каталогом гель-лаків займає лічені хвилини.

Можливість доставки.

Зручна оплата.

Все, що потрібно вам зробити, — це вибрати в каталозі гель-лаків потрібний товар і оформити замовлення. Ви отримаєте його з рекордною швидкістю.