Пилки та бафи

Оберіть підкатегорію
Хіт продажу

15.00грн

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу

18.00грн

22.00грн

18.00грн

Показано з 1 по 15 із 87 (всього сторінок: 6)

Пилки та бафи


Бафи та пилки дозволяють коригувати та підтримувати нігтьову пластину в ідеальному стані. Вони призначені для шліфування та полірування поверхонь. Наш інтернет-магазин пропонує пилочки і бафи купити в Києві або з доставкою в будь-яке місто України.< , паперу. Їм надають різні форми: банана, краплі, витягнутого овалу та ін. Також вони різняться розмірами. Але головною їх особливістю є абразивність (зернистість). Вона визначає сферу застосування пилок. За цим показником розрізняються:

  • до 100 грит – підходять для обробки штучних нігтів у процесі їх накладання;
  • штучними нігтями, також вони підходять для обточування товстих природних нігтів;
  • рекомендується власникам тонких слабких нігтьових пластин.

Вони дозволяють заощадити та виконати різні операції. Так, грубішою стороною усуваються значні дефекти і забирається довжина. М'якій – нігтю надається форма, виконується фінішна обробка. Однак для отримання красивої глянсової нігтьової пластини недостатньо купити пилки для нігтів. Шліфування та полірування виконується за допомогою бафа. Цей вид інструменту найчастіше виготовляється із якісних полімерів. На його зовнішні поверхні наноситься дрібнозернистий абразив. Причому розміри напилення з різних боків різняться. Це дозволяє проводити полірування природної пластини, нігтя з гелевим або акриловим покриттям. Не можете підібрати якісні пилочки і бафи для манікюру? У нашому каталозі представлена продукція відомого бренду Kodi Professional (США) та ін. Також в наявності основи та змінні насадки для пилки.

Прямі контакти з виробниками зумовлюють конкурентну вартість. Придбати необхідні товари набагато вигідніше дозволяють наші регулярні акції. Зробіть замовлення на сайті або зв'яжіться з менеджерами за телефоном. Ми організуємо оперативне відправлення покупки до будь-якої точки країни.