Парафінові ванни

Парафінові ванни

Парафінові ванни – це словосполучення, яке використовується у двох значеннях. Перше передбачає оздоровчу процедуру, яка проводиться із застосуванням розплавленого парафіну. Друге значення – це найменування устаткування, у якому речовина плавиться. Якщо вам потрібна парафінова ванна, купити її ви можете в нашому інтернет-магазині! А заразом ми вам розповімо, як приготувати ванну в домашніх умовах. Процедура підійде всім - незалежно від типу шкіри. Особливо рекомендується проводити її взимку, коли шкіра обличчя і рук найбільш сильно схильна до лущення та розтріскування. < полягає в:

 • зволоженні шкіри;
 • очищенні;
 • одержанні релаксації від процесу;
 • ;li>живленні та зміцненні нігтів (якщо проводиться для рук);
 • позбавленні від розтяжок;
 • запуску регенерації шкіри (загоєння мікро-тріщин).

  Парафінові ванни хороші ще й тим, що їх легко приготувати. Також вони повністю безпечні для організму. Парафін можна наносити навіть на дитячу шкіру! Вам потрібна ванна для парафінотерапії? Придбати в Україні цей прилад ви можете у нас! Заходьте до каталогу та вибирайте відповідну модель. Перед замовленням обов'язково ознайомтеся з технічними характеристиками пристрою.

  Вартість доставки залежить від ваги посилки та пункту призначення. Кінцеву ціну вам назве менеджер при оформленні заявки. Як користувати ванною для розігріву парафіну Користуватися ванною дуже легко. Достатньо дотримуватися основних правил експлуатації.

  Стандартна інструкція виглядає так: 

  • Помістити прилад на стійку і теплостійку поверхню. Відкрити кришку ванночки.
  • Покласти розколотий парафін і закрити кришку.
  • Включити нагрівач і почекати, поки парафін розплавиться.

   Потім можна приступати до процедури. Перед зануренням рук чи ніг у ванну або нанесенням речовини на шкіру необхідно перевірити температуру. Капніть трохи парафіну собі на зап'ястя, щоб переконатися, що вам не загрожує опік. Найбільшою популярністю користується парафінова ванна для рук. Але також є прилади для догляду за стопами і просто для нагрівання необхідного об'єму парафіну. Якщо парафінова ванна для рук використовується не тільки вами, обов'язково чистіть її після процедури. Це робиться з метою дотримання особистої гігієни. Отже, якщо вам потрібна парафінова ванна, купити її ви можете у нас! Оформлення замовлення займе кілька хвилин, і вже наступного дня ви можете отримати свій прилад. Це актуально в тому випадку, якщо товар є в наявності і якщо ви проживаєте в Києві. 

   Терміни доставки замовлень по Україні залежать від віддаленості пункту від Києва та вибору способу доставки. Точні терміни та ціни вам назве наш менеджер. Дзвоніть по телефону гарячої лінії або пишіть нам через онлайн-чат! 

У цій категорії немає товарів