Купити лід лампи

Хіт продажу

190.00грн

Хіт продажу

225.00грн

Хіт продажу

700.00грн

1 250.00грн

1 400.00грн

550.00грн

Хіт продажу

550.00грн

Хіт продажу

1 100.00грн

460.00грн

Хіт продажу

350.00грн

460.00грн

Хіт продажу

700.00грн

Хіт продажу

350.00грн

740.00грн

Показано з 1 по 15 із 17 (всього сторінок: 2)

Купити лід лампи

Призначення манікюрних ламп - Полімеризація нігтьового покриття (гель, гель-лак). Використовувати ці матеріали без спеціальної лампи для нарощування не можна. Полімеризація можлива тільки за допомогою цього приладу. являє собою пристрій, що випромінює хвилі певного діапазону. При дії хвиль на компоненти гелю або шелаку відбувається затвердіння речовини. Покриття стає міцним і стійким до зносу. Розглянемо основні різновиди цих приладів. Це найперший різновид подібних приладів. Однак, незважаючи на появу сучасніших модифікацій, вони не втратили актуальності до сьогодні. Час затвердіння покриття під ультрафіолетовою лампою для манікюру складає 2-3 хвилини. ;Великий діапазон випромінюваних хвиль, що робить прилад універсальним.

 • Відносно низька вартість. Купити УФ-лампу для нарощування нігтів вигідно в усіх відношеннях.
 • Економічна витрата електрики. Можна вибрати прилад не лише за технічними характеристиками, а й під конкретний інтер'єр. Особливо, це стосується любительок домашнього манікюру. Важливий момент: лампочки потрібно міняти 1 раз на півроку. Лампи, що прийшли в непридатність, вимагають спеціальної утилізації, через вхідні до їх складу хімічні сполуки. ; функціонують на світлодіодах. Час полімеризації становить від 10 секунд до півхвилини. До переваг варіанта з ЛЕД лампою для манікюру відносяться.

  • Швидке просушування лаку.
  • Відсутність нагрівання корпусу. ЛЕД лампи для манікюру.
  • Відсутність пульсації світлового потоку. Від безперервного випромінювання очі втомлюються менше.

  Гібридна модель (UV LED лампа)

  та на люмінесцентних елементах. Прилад поєднує переваги ультрафіолетової та ЛЕД-лампи. Час полімеризації під гібридною UV LED лампою коливається від 10 секунд до 1 хвилини.<. li>Універсальність.

 • Тривалий робочий ресурс (30-50 тис. годин).
 • Більше економічне витрачання електрики, ніж в аналогічних моделях.< ;li>Світіння, комфортне для очей.
 • Вибираючи настільну лампу для манікюру в Україні, зверніть увагу і на додатковий функціонал.< ;

  • Таймер, що дозволяє відстежувати час, що залишився до кінця підсушування.
  • Кнопкові налаштування.
  • Висувне дно. Це відмінний варіант для педикюру. Окрім наведених ламп, на ринку представлені лампи-ручки з невеликою потужністю, що дозволяють просушувати зафіксований декор: ланцюжки, камінці, намистинки і т. д. Настільні лампи для манікюру/h2

   Лампи різних потужностей мають свою сферу застосування. Аж до 2005 року існували прилади лише з такою потужністю. Час, що витрачається на підсушування покриття становить 3 хвилини. Ці модифікації непогано підходять для домашнього манікюру.

  • 18 Вт. Портативні пристрої, прості у використанні та доступні навіть новачкам. Однак, для професійного застосування цієї потужності недостатньо.
  • Лампи з такою потужністю вважаються оптимальними за поєднанням вартості, швидкості полімеризації та потужності.< Професійні модифікації з високою швидкістю затвердіння лаку.

  Де купити лід лампу

  на полімеризацію лаку мінімум часу. Асортимент нашого інтернет-магазину дозволяє придбати лампи для манікюру у Києві за своїми потребами та смаковими уподобаннями. Можлива доставка населеними пунктами країни.