Трафарети для манікюру

Трафарети для манікюру

Не знаєте, як прискорити процес манікюру? Використовуйте трафарети для декору нігтів! Ці пристосування допомагають швидко і точно створювати дизайн будь-якої складності - від простих малюнків до вигадливих вензелів. Багато дівчат вже оцінили переваги трафаретів, спробуйте і ви!  Головні переваги матеріалу:

  • економія часу;
  • економія грошей на похід до майстра;
  • простота використання;< Можливість застосування в домашніх умовах; ;p>Заготовки можна створити своїми руками. Але набагато простіше замовити готові трафарети для манікюру. Придбати арт-матеріал ви можете у нашому інтернет-магазині. Зайдіть у відповідний розділ каталогу і ознайомтеся з представленою продукцією.
  • одноразові;
  • багаторазові;
  • для виконання техніки стемпінгу.

зверніться за допомогою до наших досвідчених консультантів. Вони швидко зорієнтують вас за наявним асортиментом і допоможуть підібрати відповідний набір трафаретів. ознайомтеся з основними характеристиками кожного з них. Різні види декоративних заготовок: Трафарети для французького манікюру. Вони бувають різної ширини, максимальна у тому числі – 5 мм. Така заготовка допомагає легко створити класичний френч. Також можна спробувати відтворити геометричний візерунок на нігтях. Цей тренд теж досі в моді. Одноразові – найбюджетніші за вартістю трафарети. Самі вони паперові, а основа клейова. Перед використанням їх треба замочити на 15-20 секунд у теплій воді. Багаторазові - наносяться за допомогою штампу-відбитка. Їх плюс у тому, що трафарети можна використовувати кілька разів підряд.

Вирішіть, який варіант вам підходить. Найпростіше поводитися з одноразовими трафаретами. А ось заготівлі для стемпінгу вимагають деякої вправності. 

У цій категорії немає товарів