Гарячий віск

65.00грн

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Гарячий віск

У холодному вигляді віск знаходиться у твердому агрегатному стані. Щоб скористатися воском, потрібно розплавити його. Цей різновид депіляційного складу називають «гарячим воском», оскільки його нагрівають до найбільшої температури в порівнянні з аналогами. . Щоб виконати депіляцію, потрібно мати тільки резервуар для розплавлення воску і шпатель. Нагрітий до високої температури склад розігріває шкіру і спрощує видалення волосків. Дискомфорт від процедури мінімальний. гарячим воском для епіляції має низку протипоказань. на шкірі.

  • Алергічні реакції. Перед процедурою з видалення волосків гарячим воском необхідно знати кілька правил. В основному, матеріал призначений для професійного застосування і вимагає певних навичок при використанні.
  • Фахівці вважають, що оптимальний час проведення процедури — з 11 до 17 годин, оскільки в цей період усі життєві сили активні та дискомфортні відчуття переносяться найлегше.
  • < ;li>Перед депіляцією корисно прийняти ванну і виконати пілінг, який видаляє відмерлі частинки шкіри. У цьому випадку, віск щільно стикається з волосками, і депіляція виходить більш ефективна.< ;Віск, нагрітий у спеціальному пристосуванні (&a href="https://cactusnails.org/vse-dlya-depilyatsii/voskoplavy/">воскоплаве), наносять на шкіру рівномірним тонким шаром у напрямку зростання волосся. Щоб мінімізувати дискомфорт, депіляцію слід виконувати невеликими ділянками. Розігрітий склад переходить у твердий стан досить швидко, тому його видаляють зі шкіри дуже швидко, протягом приблизно 10 секунд: руками або спеціальними паперовими смужками. Залишки засобу видаляють теплою водою, лосьйоном або серветками.Безпека — перш за все Якщо ви вирішили скористатися гарячим воском самостійно, необхідно пам'ятати, що опіки шкіри трапляються через неуважність і недбалість. Тому перед тим, як приступати до процедури, потрібно уважно ознайомитися з інструкцією. Незайве дотримуватися і нескладних правил безпеки.

    • Розігрівають гарячий віск для депіляції в гранулах до тієї температури, яка прописана в інструкції.
    • Після депіляції кількох днів носити обтягуючий одяг. ; ви зможете у інтернет-магазині нашої компанії. Сайт розроблений таким чином, що пошук потрібної продукції займе кілька хвилин. Тепер можна не витрачати час на подорожі магазинами. Крім цього, онлайн-купівлі в нашій компанії мають такі переваги. < Якщо хочете купувати по-справжньому дешево, підпишіться на розсилку сайту, щоб бути в курсі акцій і розпродажів. У нас ви зможете купити гарячий віск в дисках, банках, таблетках. Лише брендова продукція від компаній - лідерів ринку, з найкращими відгуками! Усі види товарів сертифіковані.