Україні, Києві - CactusNails.org

Оберіть підкатегорію
Хіт продажу

110.00грн

95.00грн

95.00грн

95.00грн

95.00грн

Хіт продажу

95.00грн

95.00грн

95.00грн

Хіт продажу

95.00грн

95.00грн

95.00грн

95.00грн

95.00грн

95.00грн

Хіт продажу

95.00грн

Показано з 1 по 15 із 161 (всього сторінок: 11)

Україні, Києві - CactusNails.org

За бажання зробити так, щоб нігті виглядали стильно і бездоганно, не уявляє жодних труднощів. До недавнього часу манікюр, виконаний у домашніх умовах, був довговічним. Однак, на зміну слабким покриттям із звичайних лаків прийшов шелак. Основна особливість покупки гель-лаків в тому, що покриття тримається на нігтях 2-3 тижні, в залежності від конкретних умов експлуатації. < -лак для нігтів Манікюр з нанесенням шелаку - одна з найбільш затребуваних послуг в салонах краси. Можна виконувати цю процедуру і в домашніх умовах за наявності необхідних навичок, інструментів та обладнання. Всі гель-лаки в Україні є полімерами з пористою, «дихаючою» структурою. Їхні переваги наступні. Долговічність покриття. Таким чином, ви заощаджуєте на матеріалах для манікюру або на відвідуваннях салонів краси. Адже найкращі лаки тримаються близько п'яти днів. Простота нанесення. При мінімальному тренуванні нігті виходять практично бездоганні. Різноманітність палітри відтінків гель-лаків в інтернет-магазині. Тепер манікюр «за настроєм» або під конкретний одяг з мрії перетворився на реальність. екологічно безпечна формула Всі гель-лаки від провідних виробників не тільки не пошкоджують нігтьову пластину, а й містять речовини, корисні для живих тканин. У складі шелаків немає токсичних компонентів, наприклад, формальдегіду. Цим вони вигідно відрізняються від звичних нігтьових покриттів.

Захист нігтів від механічних впливів і слабоагресивних середовищ.

Можна використовувати ультрафіолетовий прилад або ЛЄД-лампу.

Перш ніж купити гель-лаки для нігтів в інтернет-магазині, ознайомтеся з правилами його виконання. Манікюр з шелаком передбачає такі дії. Виконайте гігієнічний манікюр, надайте нігтям бажану форму. Відшліфуйте нігтьову пластину бафом, особливо ретельно проробляючи ділянки по кутах і біля основи нігтя. Користуватися при цьому пилкою не можна, навіть якщо у неї мінімальна абразивність.

Обробіть ніготь серветкою або ваткою, змоченою в знежирювальному розчині.

Нанесіть базу. Вона є основою для декоративного лаку. Покривайте ніготь тонким шаром, не забуваючи при цьому запечатати краї. Покладіть нігті під лампу для полімеризації. Час підсушування становить для світлодіодних ламп 0,5 хвилини, для УФ-обладнання – 2 хвилини. Важливо точно дотримуватися часу. Якщо перетримати покриття, воно вийде занадто тендітним. Нанесіть на ніготь декоративне покриття потрібного відтінку тонким шаром. При попаданні шелаку на шкіру видаліть його, скориставшись апельсиновою паличкою. Надішліть нігті під лампу для просушування. Другий шар повинен бути дещо товщим за перший. Він також підсушується. Не можна забувати про запечатування торця нігтя і його бічних виступаючих частин. Покрийте ніготь шаром ТОПу і помістіть його під лампу для підсушування. Як уникнути типових помилок Купити гель-лак в магазині Києва недостатньо. Важливо знати тонкощі застосування. Манікюр з гель-лаком відрізняється міцністю лише при неухильному дотриманні технологій. Ряд типових помилок, які допускають майстри-початківці, скорочує термін служби покриття. До них відносяться. Надзвичайне захоплення вимочуванням нігтів. Зайва вологість призводить до того, що покриття тримається гірше. Якщо нігтьові пластини перезволожені, не забудьте обробити їх дегідратором.

Невикористання ТОПового покриття. Саме воно служить захистом для стилю декоративного лаку. Неправильне видалення шелаку з нігтьової пластини. Спилювання лаку часто веде до пошкодження природного нігтя. Набагато правильніше користуватися спеціальною рідиною.

Дотримуйтесь нескладних правил нанесення, і манікюр буде бездоганним


< через інтернет

Замовити шелаки від різних компаній-виробників ви зможете на сайті нашого інтернет-магазину. До переваг покупок в нашій компанії відносяться. Беручи участь в акції, ви зможете купити гель-лак в Україні ще дешевше.

Фірмова якість товарів, без ризику придбати контрафактний продукт. ;

Грайно зрозумілий інтерфейс сайту. Вибір продукції за каталогом гель-лаків займає лічені хвилини. , - це вибрати в каталозі гель-лаків потрібний товар та оформити замовлення. Ви отримаєте його з рекордною швидкістю.