Устаткування для стерилізації

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу

285.00грн

Хіт продажу

195.00грн

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Показано з 1 по 15 із 17 (всього сторінок: 2)

Устаткування для стерилізації

Якісний манікюрний або педикюрний кабінет крім інструментів для обробки нігтя та матеріалів для покриття пластинки повинен мати обладнання для стерилізації та дезінфекції. Такі прилади:

  • знищують віруси ВІЛ та гепатиту С;
  • патогенну мікрофлору, грибки;
  • ультразвукові стерилізатори. Це бокси, у яких зберігається чи обробляється інструмент. Купити обладнання для стерилізації з УФ - рішення для манікюрних салонів середньої цінової категорії; Вони компактні за розміром, розміщуються навіть на робочому столі майстра. Кулькові моделі можуть обробляти інструмент при клієнті безпосередньо перед початком манікюру або педикюру. Принцип роботи простий: усередину засипаються кварцові кульки. Вони нагріваються до 200 градусів. Далі поміщаються вертикальні інструменти на 10 хвилин. Модель дуже бюджетна та проста в обслуговуванні. Наповнювач (гласпергерові кульки) міняють раз на 6-12 місяців; & lt; Найнадійніший варіант. Обробка відбувається гарячим повітрям. Після стерилізації інструменти остигають і готові до застосування. Рішення купити обладнання для стерилізації у вигляді сухожарової шафи приймають великі салони з великим потоком клієнтів.
  • < в інших містах України є ідеальне місце для покупок розхідників та приладів для дезінфекції манікюрних та педикюрних інструментів. Це інтернет-магазин Cactus. Сервіс заслужив позитивні відгуки іменитих майстрів та новачків завдяки:

    • асортименту. На сайті є найпопулярніші моделі та види стерилізаторів на будь-який смак, колір та гаманець. Це дозволить укомплектувати кабінет краси із будь-яким потоком клієнтів. Кожен товар має опис, характеристики та відгуки, що полегшує процес підбору обладнання;/lt/li> Вартість відомих моделей стерилізаторів та іншого обладнання приємно порадує клієнтів. Якщо сюди ще додати можливість доставки, акційні пропозиції та знижки, то шопінг б'юті товарів стає ще приємнішим. В них можна уточнити нюанси замовлення. Щоб не втратити ідеальний майданчик для покупок товарів для манікюру та педикюру, додайте посилання на сайт до закладок.