Одноразові та багаторазові маски

Хіт продажу

95.00грн

Хіт продажу

95.00грн

Хіт продажу

95.00грн

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Одноразові та багаторазові маски

Медичні маски – індивідуальний засіб захисту органів дихання та частково шкіри обличчя. Вони активно застосовуються під час загострень вірусних захворювань. Також їх використовують косметологи, майстри манікюру та педикюру під час проведення різних процедур. У нашому інтернет-магазині представлені якісні одноразові та багаторазові маски.

Особливості одноразових масок< кілька шарів. Такі вироби не завжди ефективні та надійні. На зміну марлі прийшли неткані матеріали. Найчастіше можна придбати тришарові вироби, до переваг яких відносять:

  • комфортне використання – розміри та конструкція сприяють зручному носінню. Маска легка і практично не заважає; & lt; / li & gt; & lt; li & gt; /li>

Однак пов'язка з нетканих матеріалів нещільно прилягає до обличчя, що може стати причиною зараження або поширення вірусів. Також вона ефективна не більше 2-х годин. Для тривалого використання фахівці рекомендують купити пітта-маску. Що таке пітта-маска Птта-маски - розробка японських учених. Вони виготовляються зі спіненого поліуретану та оснащуються вставкою з білого вугілля. Особливості матеріалу та конструкції забезпечують щільне прилягання до шкіри обличчя. Крім того, такі пов'язки для особи характеризуються:

  • здатністю вловлювати до 99 % мікрочастинок, ефективно затримує пилок, віруси та інші забруднювачі, які передаються повітряно-краплинним шляхом;
  • приємними тактильними відчуттями;
  • тривалим терміном служби – відноситься до виробів багаторазового використання. Після прання пов'язку для обличчя можна застосовувати знову. Допустимий термін експлуатації з регулярними обробками складає 2 місяці. Виробляються маски різних кольорів. ;Хочете купити якісні медичні маски, але вас не влаштовують ціни чи асортимент? Придивіться до представлених у нашому каталозі моделей. Ми пропонуємо широкий асортимент багаторазових та одноразових масок. Їх вартість визначається особливостями та обсягом упаковки.

    Зробіть замовлення на нашому сайті, і ми гарантуємо швидку доставку по Києву або відправку по Україні. Залишились питання? Наші консультанти готові надати професійну допомогу в їх вирішенні.