Фартухи для майстрів

Фартухи для майстрів


Фартуки – універсальний, багатофункціональний вид спецодягу. Вони активно використовують у різних галузях бьюти-индустрии. В каталозі нашого інтернет-магазину легко підібрати фартухи для манікюру, педикюру та інших процедур. < – захист майстра від забруднень та негативних впливів використовуваних у процедурах складів. Ця функція є особливо важливою при роботі з розчинниками, лаками, матеріалами для нарощування нігтів. Випадково проливши рідину або гель, можна не переживати про стан повсякденного одягу. Фартухи або халати для салонів краси можуть стати частиною корпоративного стилю. На них легко вишити логотип закладу. Таке ставлення до персоналу підвищує статус салону, показує ставлення керівництва до персоналу. Багато клієнтів звертають увагу на подібні дрібниці. До охайного майстра в чистому фірмовому спецодязі звертаються набагато частіше. Види і характеристики фартухів для майстрів матеріалів. Вони відрізняються високими показниками зносостійкості, просто чистяться, тривалий час не втрачають естетичного вигляду. При роботі з рідкими складами актуальними будуть вироби з вологовідштовхувальних тканин. < Вони можуть бути:

  • різної довжини – укорочені, середні та подовжені;
  • з зав'язками, на липучці;</li ;
  • подвійні – забезпечую захист спереду і ззаду. У них майстру зручно тримати невеликі гребінці, шпильки та інші потрібні дрібниці. < При виборі важливо враховувати корпоративний стиль та практичність. Темні моделі менш марки, світлі – більш святкові. Де купити якісні фартухи Шукаєте стильні та недорогі фартухи для манікюру, але вас не влаштовує якість або вартість в інших магазинах? Завітайте у наш каталог. Ми зібрали різні моделі у широкому діапазоні цін. Кожна з них супроводжується фото та описом. Це робить вибір максимально простим. Наші клієнти завжди можуть поділитися враженнями про товар у відгуках.

    Ми дбаємо про комфорт покупців та організуємо оперативну доставку замовлення в будь-яку точку Києва чи України. Звертайтесь. Будемо раді співпраці.

У цій категорії немає товарів