Знежирювачі, дегідрататори, праймери

Хіт продажу

100.00грн

Хіт продажу
Хіт продажу

150.00грн

Хіт продажу

90.00грн

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу

249.00грн

Хіт продажу
Хіт продажу

100.00грн

Хіт продажу

100.00грн

Хіт продажу

170.00грн

170.00грн

Хіт продажу

86.00грн

Хіт продажу

105.00грн

Показано з 1 по 15 із 24 (всього сторінок: 2)

Знежирювачі, дегідрататори, праймери

Майстри України використовують класичну методику виконання нігтьового дизайну. Технологія передбачає попередню підготовку нігтьової пластини. Для неї потрібне використання кількох різновидів покриття. Від правильності виконання дій залежить якість манікюру: довговічність, а також здатність протистояти механічному впливу. Слід купити праймер для нігтів, дегідратор та знежирювач.

Знежирювач для нігтів купити в Києві має кожен майстер, який використовує декоративне покриття. Якщо зустрілася назва nail prep, знайте, це і є необхідний знежирювач. Його завдання - позбавити пластину від нальоту: порошинок і жиру. за прийнятною ціною – ціль усіх фахівців: як професіоналів, так і аматорів. Популярність сировини обумовлена тим, що він надає значну допомогу. Засіб підсушує ніготь. Незважаючи на те, що зайва волога зникає, це не шкодить зовнішньому вигляду, структурі та здоров'ю нігтя:

  • з'являється.
  • Манікюр стає стійким.

У дегідратор не входять барвники та неприємні аромати. Гіпоалергенність – ще одна істотна характеристика, яку товар цінується серед майстрів. Підвищене потовиділення клієнта - головний привід застосувати засіб. Праймер відповідає за міцність з'єднання покриття з нігтьової пластиною. Це безкислотна рідина, яка не порушує нігтьовий PH-баланс. Купити праймер для нігтів потрібно для застосування перед використанням гель-лаку або гелевим нарощуванням. Спочатку ніготь знежирюється, потім наноситься дегідратор, ніготь покривається праймером, а вже потім слідує http://cactusnails.org/bazovyye-i-finishnyye-pokrytiya/&t;базове покриття.

Чи можна заощадити на купівлі незамінних товарів для манікюру?

Ціни на різні допоміжні рідини в різних торгових місцях України різняться. Якщо є потреба знайти найбільш вигідну вартість, зробити це можна в межах каталогу CactusNails. У цьому розділі нашого інтернет-магазину розміщено асортимент, позиції якого є незамінними помічниками створення акуратного стійкого манікюру. Рекомендуємо ознайомитись із відгуками – вони допоможуть визначитися з вибором. Чекаємо на ваше замовлення!