Знежирювачі, дегідрататори, праймери

Хіт продажу

80.00грн

115.00грн

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу

100.00грн

Хіт продажу
Хіт продажу

86.00грн

105.00грн

160.00грн

Хіт продажу

96.00грн

60.00грн

Хіт продажу

89.00грн

Показано з 1 по 15 із 20 (всього сторінок: 2)

Знежирювачі, дегідрататори, праймери

Майстри України використовують класичну методику виконання нігтьового дизайну. Технологія передбачає попередню підготовку нігтьової пластини. Для неї потрібне використання кількох різновидів покриття. Від правильності виконання дій залежить якість манікюру: довговічність, а також здатність протистояти механічному впливу. Слід купити праймер для нігтів, дегідратор та знежирювач.

Знежирювач для нігтів купити в Києві має кожен майстер, який використовує декоративне покриття. Якщо зустрілася назва nail prep, знайте, це і є необхідний знежирювач. Його завдання - позбавити пластину від нальоту: порошинок і жиру. за прийнятною ціною – ціль усіх фахівців: як професіоналів, так і аматорів. Популярність сировини обумовлена тим, що він надає значну допомогу. Засіб підсушує ніготь. Незважаючи на те, що зайва волога зникає, це не шкодить зовнішньому вигляду, структурі та здоров'ю нігтя:

  • з'являється.
  • Манікюр стає стійким.

У дегідратор не входять барвники та неприємні аромати. Гіпоалергенність – ще одна істотна характеристика, яку товар цінується серед майстрів. Підвищене потовиділення клієнта - головний привід застосувати засіб. Праймер відповідає за міцність з'єднання покриття з нігтьової пластиною. Це безкислотна рідина, яка не порушує нігтьовий PH-баланс. Купити праймер для нігтів потрібно для застосування перед використанням гель-лаку або гелевим нарощуванням. Спочатку ніготь знежирюється, потім наноситься дегідратор, ніготь покривається праймером, а вже потім слідує http://cactusnails.org/bazovyye-i-finishnyye-pokrytiya/&t;базове покриття.

Чи можна заощадити на купівлі незамінних товарів для манікюру?

Ціни на різні допоміжні рідини в різних торгових місцях України різняться. Якщо є потреба знайти найбільш вигідну вартість, зробити це можна в межах каталогу CactusNails. У цьому розділі нашого інтернет-магазину розміщено асортимент, позиції якого є незамінними помічниками створення акуратного стійкого манікюру. Рекомендуємо ознайомитись із відгуками – вони допоможуть визначитися з вибором. Чекаємо на ваше замовлення!