Одноразові рукавички

Хіт продажу
Хіт продажу

175.00грн

175.00грн

Хіт продажу

235.00грн

235.00грн

Хіт продажу

225.00грн

220.00грн

220.00грн

Хіт продажу

235.00грн

235.00грн

290.00грн

Хіт продажу

40.00грн

Показано з 1 по 15 із 20 (всього сторінок: 2)

Одноразові рукавички

Одноразові рукавички потрібні при проведенні різних маніпуляцій. Вони широко використовуються в медицині, косметології та побуті. У каталозі нашого інтернет-магазину легко підібрати вироби, які будуть відповідати всім вашим запитам. З чого виготовляють рукавички < ;Рукавички для манікюру та інших потреб виготовляються з різних природних та сучасних полімерних матеріалів:

  • латексу – виробляється з використанням натуральної сировини. Такі рукавички еластичні, щільно облягають руки. Вони мають хороші показники міцності. Однак у деяких випадках вони можуть викликати роздратування, алергічні реакції. Найчастіше латексні рукавички використовуються при прибираннях, чищенні обладнання і т. д.;
  • нітрилу – синтетичний матеріал приємний на дотик, не викликає подразнень, відрізняється високою стійкістю до різних хімічних речовин. Саме тому майстри часто використовуються ці рукавички для манікюру, педикюру; & lt; / li & gt; & lt; до органічних розчинників і ряду інших речовин, невисокою вартістю, але низькою стійкістю до механічних впливів. та нестерильні медичні рукавички. Перші застосовуються за необхідності дотримуватися підвищених вимог санітарно-гігієнічних норм. В інших випадках затребувані нестерильні вироби.

  • неопудрені. брати до уваги розмір. Він визначається обхватом пензля. За міжнародною класифікацією розміри рукавичок вказуються літерами: L, M, XL та ін. Чому варто купувати рукавички он-лайн? Ми пропонуємо купити їх на нашому сайті. У каталозі зібрано різноманітні моделі для задоволення максимальної кількості запитів. На сторінках представлені характеристики та фото виробів. Можна ознайомитися з відгуками користувачів. Додатковий наш плюс – швидка доставка по Києву та Україні. Оплата здійснюється готівкою або безготівковим розрахунком. Виберіть відповідні позиції і зробіть замовлення зараз.