Acryl Gel для нарощування нігтів.

Оберіть підкатегорію

215.00грн

Хіт продажу

270.00грн

305.00грн

305.00грн

95.00грн

180.00грн

215.00грн

Хіт продажу

215.00грн

215.00грн

Хіт продажу

215.00грн

215.00грн

Хіт продажу

305.00грн

Хіт продажу

305.00грн

Показано з 1 по 15 із 56 (всього сторінок: 4)

Acryl Gel для нарощування нігтів.

Ідеальні нігті та сучасний дизайн – про це мріють багато дівчат. Тепер процес професійного створення манікюру стане простішим, адже є акрилові гелі для нарощування нігтів. Ми із задоволенням розповімо про ці та інші можливості, які відкриває продукція перед nail-майстрами. 

Це відмінне рішення для фахівців з нігтьового дизайну, оскільки засіб полегшує роботу та прискорює її. Поєднання кількох коштів на одне, ефективніше, економить майстрам нігтьового сервісу як час, а й гроші. Купити полігель для манікюру в Україні – найкраще рішення як для новачків, так і для тих, хто вже став професіоналом нарощування і нейл-арту. акрилом у Києві набуло популярності багато років тому. Але недосконалість матеріалу відбивалася на стані нігтів. З іншого боку, створення потрібної форми йшло багато часу. Акрил-гель змінює уявлення про процес роботи над красою нігтів. Серед основних переваг, відзначених багатьма майстрами:

 • Гіпоалергенність. Продукт не шкодить здоров'ю, не викликає неприємних відчуттів та алергічних реакцій. < Гель легко наноситься і швидко сушиться.
 • Відсутність різких запахів, що дуже сподобається клієнткам, які чутливо переносять контакт зі специфічними ароматами. Гель не розтікається, що дає змогу уникнути випадкового контакту зі шкірою. ;p>Салони воліють закуповувати Acryl Gel для манікюру, оскільки взаємодія з сировиною не псує враження від роботи. Пил, що утворюється після спилювання матеріалу, значно важчий, ніж при використанні класичного гелю. Вона миттєво осідає, що комфортно як для майстра, так і для клієнта. Acryl Gel однаково підходить для нормальних і проблемних нігтів. Якщо нігтьова пластина відрізняється невеликою товщиною та ламкістю, це не стане перешкодою для створення ефектного дизайну. Щоб переконатися в якості засобу, краще прочитати відгуки про все для акрилового нарощування нігтів. Наростання нігтів акрил-гелем та інші можливості засобу по манікюру має можливість з його допомогою здійснювати різні процедури:

  • Подовження та зміцнення нігтьової пластини.
  • Коррекцію форми нігтя.
  • li>Усунення сколів.
  • Стандартне нарощування на типсах.
  • Моделювання на формах.
  • /li>

  Майстри прагнуть купити Acryl Gel для манікюру, оскільки його склад дозволяє створити надійний захист від негативних зовнішніх факторів. Актуально для клієнток, які часто взаємодіють з побутовою хімією та іншими синтетичними препаратами. за прийнятною вартістю – це чудовий вибір для використання під час створення професійного дизайну. Покупець може бути впевнений у таких вигідних сторонах товару:

  • Acryl Gel виручить вас, якщо під рукою не буде потрібного відтінку. Матеріал відмінно взаємодіє з різними кольорами гель-лаку.
  • Робота з акриловим гелем не передбачає перевитрати сировини, а також не вимагає придбання додаткових рідин, інвентарю та обладнання. Знадобиться все для акрилового нарощування, як і при стандартній роботі з гелями та акрилом.
  • У вас є можливість робити покупки, витрачаючи ті ж засоби, як і під час придбання гель-лаків і акрилу. Якщо вас зацікавив акрил-гель, каталог нашого інтернет-магазину підходяще місце, щоб вибрати необхідний продукт і замовити його. Описи товарів допоможуть визначитися з вибором. Для отримання детальної інформації звертайтесь за номерами, які вказані на сайті.