Гелі Global Fashion

195.00грн

Хіт продажу

195.00грн

195.00грн

475.00грн

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Гелі Global Fashion

Складність роботи nail-майстром полягає не тільки в копіткому нігтьовому дизайні, але також у тому, що потрібно регулярно купувати нову продукцію. Працівники нігтьової сфери змушені періодично закуповувати нескінченну кількість популярних баночок та тюбиків. Але є варіант, який допоможе позбавитися необхідності купувати матеріали в такому обсязі. Варто "купити гелі Global Fashion". Гель є однофазним, тобто немає липкого шару. Це означає, що його не можна доповнити різними прикрасами: блискітками, стразами та іншими красивими декоративними елементами. Але це робить манікюр менш ефектним. Більш того, дизайн виглядає стримано і стильно, що зараз у моді. Продуктив середньої щільності розроблений американськими фахівцями. Сучасним і практичним цей засіб роблять такі його характеристики, як середня по густоті консистенція та відсутність їдкого запаху. Гель «Глобал фешн»  є вигідним, адже, використовуючи його, не потрібно наносити базове покриття і топ.

;

Вас зацікавила продукція? І недаремно, адже вона дуже популярна в Україні. Купити гелі Global Fashion прагнуть як майстри, що працюють у салонах краси, так і ті, хто займається нігтьовим дизайном вдома. Товари бренду користуються популярністю, оскільки:

  • Мають прийнятну текстуру. Гель не розтікається, опиняючись на нігті. Завдяки цьому можна зручний проміжок часу займатися моделюванням.
  • Легко обпилюються пилкою. Гелі виробляються в нюдових відтінках. Прозорий та рожевий матеріали ідеально підходять для створення французького манікюру. Вони перетворюють нігтьову пластину: роблять її акуратною та сяючою. Global fashion для нарощування - Відповідна сировина. Від альтернативних варіантів воно відрізняється максимально натуральним ефектом, коли манікюр повністю завершений. Гелі від перевіреного виробника мають відмінну якість. Знаючи це, деякі торгові точки завищують ціни, тим самим обманюючи покупців. Наш інтернет-магазин відрізняється демократичною ціновою політикою. Тут на вас чекають прийнятні ціни на необхідні товари. Global гель – однофазний продукт, без якого не обійтися, якщо щодня у вас більше п'яти клієнток. Можете замовити його прямо зараз - і вже за кілька днів зможете застосувати цей актуальний засіб на практиці! <