Засіб для очищення кистей

Засіб для очищення кистей

Про майстра нігтьового сервісу можна сказати не тільки за результатом його роботи, а й за охайністю інструментів. Чисті акуратні пензлики - це запорука якісного манікюру, позбавленого вад. Для того, щоб надавати манікюрному приладдя належного вигляду, потрібно придбати очисник для пензликів за доступною вартістю. Це незамінний засіб, який вивчить, якщо заплановано кілька сеансів манікюру на день та передбачається використовувати гель-лаки різного кольору та текстури. Рідина видаляє акрил або гель, що залишився. У нього такі переваги:

  • Не псує ворс пензля.
  • Підходить як для штучних, так і для натуральних волокон.
  • < li>Не деформує пензель.

Промивання пензля - Важлива процедура. Своєчасне очищення інструменту гарантує зручність подальшого використання пензля. Застиглий лак миттєво відстає від ворсу, не змінюючи його вигляд. Процедура підготовки кистей для манікюру схожа на процес приготування пензликів для нанесення косметики. Але очищення для пензлів макіяжу вимагає менше зусиль, набагато простіше і складається з меншої кількості нюансів. Правила використання очисника для пензлів ;/b> для створення дизайну нігтьових пластин. Правильний догляд за цими атрибутами допоможе не допустити передчасного зношування та заощадити на покупках кистей. Спрей для пензликів наливається у скляну ємність. Туди ж поміщається пензель. На інструмент потрібно злегка натиснути, а потім повернути різними сторонами для кращого ефекту та рівномірного очищення. Ворс необхідно промити водою та промокнути від зайвої вологи. Майстер повинен запам'ятати, чого не можна робити під час приведення кистей у порядок:

  1. Надмірно натискати на інструмент.
  2. Тримати у вертикальному положенні.Окунать кисть у флакон з рідиною. 
  3. Допускати попадання суміші на ручку пензля.
  4. Сушити гарячим повітрям: фен т. д.
  5. Терти ворс. Потрібно тільки вмочувати.

Коли застосована рідина для чищення кистей, а кисть висушена, рекомендується покласти її в спеціальний ф. Так виріб збереже свій первозданний вигляд і заміна інструменту ще довго не знадобиться. Позитивні відгуки про продукцію доводять її переваги!

Покупка очищувача для пензликів у CactusNails: вигода для покупців< - Поширена продукція, яка є незамінною для цінителя практичних витратних матеріалів. Спрей покликаний заощадити ваш час, а наш інтернет-магазин CactusNails дозволить заощадити кошти. Тут найбільш прийнятні ціни серед торгових точок Києва та всієї країни. Якщо вам знадобився спрей для пензликів, детальну інформацію про нього можете дізнатися у нас у телефонному режимі. Будемо раді допомогти з вибором та оформити замовлення найближчим часом. Вам гарантована швидка доставка та відмінна якість обраного товару!

У цій категорії немає товарів