Пилка металева пряма (основа) для Пончика EXPERT 130 Staleks

Виробник: Staleks
Модель: 9314

Стислі характеристики


Бренд - STALEKS PRO
Вид - Металічна основа
Дивитись всі характеристики

110.00грн

  • В наявності


Пилка металева пряма -  створена для професійного застосування, відрізняється високою міцністю, багаторічним терміном служби та чудовою стійкістю до корозії (матеріал — медична нержавіюча сталь, легована хромом).

Особливості:

Класична пряма форма із закругленими кінцями дуже зручна в роботі, а можливість змінювати одноразові абразивні наклейки після кожного клієнта мінімізує ризик передачі небезпечних інфекцій та дозволяє підбирати файли оптимальної жорсткості під різні завдання та типи нігтів.

Розмір основи - 13 х 2 см, що робить її зручною для тих, хто звик працювати у невеликими пилками. Дозволяє ощадливо витрачати одноразовий абразив.

Основа може використовуватися для роботи з авторськими змінними абразивами Staleks Pro pap mAm (тат мам). Безклейові змінні файли pap-mAm (пап-мам) надягають на металеву основу як чохол, повністю закриваючи її з обох сторін і торців. манікюрного приладдя, стерилізувати в сухожаровій шафі або автоклаві — на експлуатаційні властивості інструменту правильно проведена обробка не впливає.

Усі характеристики товару
Бренд STALEKS PRO
Вид Металічна основа

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Категорії