Рукавички нітрилові чорні MediOk hard розмір M

Виробник: Global Fashion
Модель: 9793

Сподобався товар? Напишіть відгук або поставте оцінку!


220.00грн

  • Немає в наявності


Рукавички нітрилові чорні MediOk hard розмір M

Плотні нітрилові рукавички - прекрасний вибір для тих, кому в роботі необхідна чутливість рук і високий рівень безпеки від всіляких забруднень і пошкоджень.

Одноразові рукавички "MediOk Hard" виробляються на заводі Top Glove Sdn Bhd (Малайзія) - один з найбільших виробників у світі.

Рукавички MediOk Hard 5 g виготовлені з штучного матеріалу нітрил, що робить їх абсолютно гіпоалергенними.

Вироби відрізняються високою стійкістю до всіляких хімічних речовин (розчинників, масел, мастил, жирів, розчинів).

Завдяки м'якості і еластичності, нітрилові рукавички "MediOk" м'яко облягають руку, забезпечуючи високий комфорт проведення різних заходів і процедур.

Працювати у таких рукавичках дуже зручно. Рукавички з нітрилу Mediok гіпоалергенні, тому їх часто рекомендують для різних процедур людям з алергією на латекс. Нітрилові рукавички виготовляються без пудри, що ще раз підтверджує відсутність можливості появи алергії на рукавички. Рукавички Mediok мають вагу 5 грам замість поширених рукавичок з вагою 3 грами, що забезпечує стійкість до механічних пошкоджень. А також рукавички стійкі до хімічних речовин. Їх використовують у медицині, косметології, на виробництвах і просто при збиранні приміщень. Незважаючи на те, що рукавички міцніші, вони зберегли високу еластичність та чутливість. Рукавички MedTouch можна використовувати під час роботи з дрібними деталями. Рукавички нестерильні та у сфері медицини рекомендовані для проведення оглядів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Категорії