Лопатка манікюрна STALEKS PRO EXPERT 51 TYPE 1 PE-51/1

Модель: 6048
Хіт продажу
280.00грн

  • В наявності


Лопатка манікюрна STALEKS PRO EXPERT 51 TYPE 1 PE-51/1 Компанія Staleks пропонує всім нейл-майстрам доповнити свій манікюрний арсенал унікальною новинкою – двостороннім пушером PE-51/1. Одна частина інструменту виконана у вигляді прямокутної лопатки, за допомогою якої легко відсувати кутикулу.

Робоча сторона в міру гостра, завдяки чому відмінно справляється з шкіркою, що щільно наростає, але при цьому не травмує нігтьову пластину. Інша частина пушера є маленьке колечко, призначене для видалення налиплого птеригія. Лопатка PE-51/1 виготовлена зі сталі марки 40Х13, що характеризується високою корозійною стійкістю.

Інструмент монолітний, що повністю виключає випадки пошкодження кріплень та розхитування деталей. Термін використання суттєво продовжують вакуумна термообробка та ручне заточення.

Особливості пушера PE-51/1: 1.розроблений для професійного застосування; 2.модель «2 в 1» - Прямокутна лопатка + мініатюрне колечко; 3. міцна монолітна конструкція; 4. рифлена поверхня ручки запобігає ковзанню в долоні. Новий пушер PE-51/1 ідеально виконає делікатну роботу і підкреслить імідж майстра.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Категорії