Крем для рук та тіла " Лізодерм pH 5.5 Плюс Синій ", 75 мл

Модель: 6793

Сподобався товар? Напишіть відгук або поставте оцінку!


56.00грн

  • В наявності


Крем для рук та тіла "Лізодерм Плюс Синій", 75 мл

Крем Лізодерм рН 5.5 від Лізоформ являє собою емульсію на водній основі, що використовується для щоденного догляду за шкірою рук. Захищає від шкідливих зовнішніх дій. Відновлює гідроліпідний баланс. Усуває сухість шкіри. Запобігає розшарування нігтьової пластини.

Завдяки своїй водній основі, Лізодерм не залишає жирних слідів на одязі чи папері. Має приємний аромат, який знищує неприємні запахи гуми на руках після використання одноразових рукавичок.

Використання засобу прописано у наказі МОЗ України № 798 від 21.09.2010 року «Про затвердження методичних рекомендацій« Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу П. 8.

Склад: Олія зародків пшениці, етиловий спирт, октилдодеканол, етилгексилстеарат, цетостериловий спирт, цетеарет 20 моностеарат гліцерину (40), гліцерин, токоферолу ацетат, сорбінова кислота, гідроок.

Сфера застосування: Догляд за руками медичного персоналу в закладах охорони здоров'я та лікувально-профілактичних установах усіх профілів, у тому числі дитячих та денних стаціонарах, відділеннях неонатології, палатах, блоках та відділеннях інтенсивної терапії для новонароджених, кабінетаційних перевязок , хірургічних, терапевтичних, педіатричних, акушерських, гінекологічних, офтальмологічних, фізіотерапевтичних відділеннях лікувально-профілактичних закладів, пологових будинках, поліклініках, стоматологічних клініках та кабінетах, лікарнях, амбулаторіях, медшер медпунктах, станціях швидкої медичної допомоги, донорських пунктах, відділеннях переливання крові, карети швидкої медичної допомоги, патологоанатомічних відділеннях, санаторіях, профілакторіях, реабілітаційних центрах, хоспісах, установах соціального захисту населення, санпропускниках і т.п.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Категорії