База FOX Air Base Strong, 15 мл

Виробник: F.O.X
Модель: 5858

Сподобався товар? Напишіть відгук або поставте оцінку!


330.00грн

  • В наявності


База FOX Air Base Strong, 15 мл

FOX Air Base Strong — прозора тверда база для зміцнення м'яких нігтів. Значно збільшує міцність покриття на тонкій нігтьовій пластині.

До складу матеріалу входить волластоніт — екологічно-чистий компонент, що вперше застосовується в nail-індустрії за запатентованою технологією від ТМ FOX Форма молекул і властивості матеріалу служать мікроармуючим наповнювачем. Повітряні капсули волластоніту не створюють додатковий тиск і знижують ймовірність утворення тріщин. <

База з відмінними адгезивними властивостями збільшує міцність покриття, стійка до перепадів температури. Засіб зручний у роботі, зберігає архітектуру нігтя, самовирівнюється та не розтікається на бічні валики. Має збалансований рівень кислотності.

Для особливо витончених м'яких нігтів рекомендовано під Air Base Strong нанести підкладку з еластичної бази, наприклад Air Base.

Обсяг: 15 мл

Колір: прозорий

Склад: Pelysticone-13, Acrylates Copolymer, Ethyl Methacrytate, lsopropyil, Alcohol, Steralkonium Bentonite, Microcrystalline Wax, Isopropyl Titanium Triisostearate, Wollastonite.

Переваги:

Максимальна міцність; Зміцнює м'які нігті; Збалансований рівень кислотності; Низькотемпературна; Відновлює пошкоджені поверхневі шари нігтя; Запобігає утворенню тріщин. Технологія застосування:

Обробити поверхню нігтя бафом і нанести знежирюючий засіб FOX NANO Dehydrator Nail Prep; Нанести Ultra Bond FOX — безкислотний праймер для додаткового зчеплення; Рівномірним шаром нанести Air Base Strong поверхнею всієї нігтьової пластини; Полімеризувати в UV-лампі (36W) — 2 хв., LED/UV-лампі (36/48W) — 60 секунд. Ніготь готовий до покриття гель-лаком.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Категорії