SAGA professional POLY GEL Exlusive 07, 30 мл

Виробник: Saga
Модель: 8898

Сподобався товар? Напишіть відгук або поставте оцінку!


270.00грн

  • В наявності


Акрігель являє собою так званий полігель (акрил-гель, акрігель, акрилатик) - гібрид гелю і акрилу - нове покоління матеріалів для нарощування нігтів. Даний матеріал зібрав у собі найкращі якості гелів та акрилів для нігтів, надавши нейл-майстрам та любителям гарного манікюру найкращі умови для роботи.

Переваги полігелю:

Зручність викладення матеріалу: полігель є дуже густим гель, працювати з яким також зручно як з «кулькою» акрилу.

Полімеризація полігеля відбувається лише в УФ-лампі, він не сохне на повітрі як акрил. Це дозволяє майстру не поспішати у викладанні матеріалу, т.к. він не затіче на кутикулу, як гель.

При сушінні полігель не пече в лампі, що робить його ідеальним варіантом для нарощування або зміцнення тонких чутливих нігтів.

Полігель набагато краще гелю піддається пилу, при цьому не утворюється багато дрібного пилу, що негативно впливає на здоров'я дихальних шляхів майстра та клієнта.

Застиглий полігель такий же міцний і стійкий до будь-яких зовнішніх дій, як гель.

Не жовтіє, не вицвітає на сонці, що особливо важливо при нарощуванні френча.

Полігель не вимагає використання мономерів з їдким запахом – рідина, що конструює, не має запаху! Також у технології роботи з полігелями не передбачено бази та топ. Це дозволяє віднести полігелі до економічних штучних матеріалів.

Полігелем зручно швидко зміцнювати натуральні нігті, як під гель-лак або лак, так і для носіння без покриття.

Полігель можна зняти як спилювання, так і замочування, як акрил!

Полігель поставляється у пластикових тюбиках. Для роботи з цим матеріалом майстру також обов'язково необхідна рідина, що конструює, або засіб для зняття липкого шару і УФ-лампа або LED-лампа (потужністю не менше 36 Ватт) для полімеризації акригеля.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Категорії