Bio Gel Aloe Vera 60 ml

Модель: 7234
Хіт продажу

Стислі характеристики


Бренд - Bio Gel Aloe Vera
Вид - Калус (ремувер) для манікюру та педикюру
Об'єм - 60 мл
Дивитись всі характеристики

55.00грн

  • В наявності


BioGel Aloe Vera Біогель Алое Віра для педикюру та манікюру

 Дуже зручно в роботі наш біологічний засіб ремувер біогель М'які п'ята з Алое Віра для біоманікюру та біопедикюру. Всі етапи процедури з біологічним гелем займають від 5 до 15-ти хвилин часу 

Інструкція із застосування біогеля Алоє Віра BioGel Aloe Vera: • Необхідно струсити флакон і разово нанести засіб тонким шаром на суху поверхню ніг та кутикулу. Залишити на 1-3 хвилини. • Опустити ноги в таз із теплою водою та потримати їх кілька хвилин; • За допомогою пемзи видалити розм'якшену шкіру, а кутикулу прибрати бамбуковою паличкою; • Ополоснути ноги проточною водою; • Нанести зволожуючий крем або спеціальний бальзам для ніг. Після обробки ступнів біозасобом можна відшліфувати їх теркою з дрібним абразивом. Таким чином, можна отримати додатковий пілінг. Залежно від загрубування ніг, цю процедуру виробник рекомендує проводити один раз на 7-14 днів.

 Біо гель для педикюру BioGel Aloe Vera розроблений для вирішення різних проблем, таких як шкіра, що огрубіла, мозолі, натоптиші. Також за допомогою біогеля Алое Віра ефективно видаляють кутикулу. Основний його компонент – Натуральні фруктові кислоти, безпечні для організму. Біогель для педикюру можуть використовувати представники обох статей, засіб підходить для домашніх та салонних процедур. Його використання показано навіть у випадках, коли шкіра на ногах має занедбаний стан. 
Усі характеристики товару
Бренд Bio Gel Aloe Vera
Вид Калус (ремувер) для манікюру та педикюру
Об'єм 60 мл

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Категорії