Аніозим ДД1 UA, Засіб для дезінфекції, очищення та стерилізації, 25 мл

Модель: 2529
Хіт продажу

Сподобався товар? Напишіть відгук або поставте оцінку!


53.00грн

  • В наявності


Аніозим ДД1 UA, Засіб для дезінфекції, очищення та стерилізації, 25 мл Препарат Аніозим ДД1 UA – унікальний триензимний засіб для дезінфекції, достерилізаційного очищення, стерилізації.

Не забувайте, що застосовувані засоби для дезінфекції потрібно чергувати кожні півроку.

Склад препарату:

N,N-дидецил-N-метилполі(оксиетил)амоній пропіонат – 5,67-6,93; полі(гексаметиленбігуанід) гідрохлорид – 0,816-1,104; комплекс ферментів (протеаза, амілаза, ліпаза) – 0,07-0,08; допоміжні речовини: детергенти, стабілізатори, хелато утворюючий агент, ароматизатор, барвник, вода – до 100.

Область застосування:

Дезінфекція та передстерилізаційне очищення, у тому числі поєднані в одній процедурі (мануальним або автоматичним способом в установках ультразвукового очищення), виробів медичного призначення з різних матеріалів одноразового та багаторазового використання, включаючи:

хірургічні (в т.ч. мікрохірургічні), стоматологічні (в т.ч. ендодонтичні та обертові з алмазним, вольфрамовим, титановим покриттям) інструменти; жорсткі та гнучкі ендоскопи та інструменти до них; перукарські, косметичні, манікюрні, педикюрні інструменти; стоматологічні відбитки, зубопротезні заготівлі; одноразові вироби медичного призначення перед утилізацією Дезінфекція та миття:

поверхні апаратів, приладів, обладнання; лабораторного посуду. Дозування:

Робочі розчини засобу готують розведенням концентрату в холодній або кімнатній температурі воді при перемішуванні. Робочі розчини можна використовувати протягом 7 діб за умови зберігання в тарі із закритою кришкою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Категорії